Search
Close this search box.

Avengers: Endgame sa už naplno premieta v slovenských kinách

Vo filme uvidíme Roberta Downey Jr. (Iron-Man), Chrisa Hemswotha (Thor), Marka Ruffala (Hulk), Chrisa Ewansa (Captain America), Scarlett Johansson (Black Widow), Karen Gillan (Nebula) alebo Paula Rudda (Ant-Man) s Joshom Brolinom (Thanos). Ako aj Avengers: Infinity War, film je režírovaný bratmi Anthonym a Joeom Russom.

Tony Stark je stratený vo vesmíre, Ant-Man unikol z Quantum realm a Hawkeye sa vrátil ako Ronin. Po tom, čo Thanos vyhladil polovicu života vo vesmíre, Black Widow, Captain America a Thor sú poslednou záchranou sveta. O tom, že sa na tento film tešili viacerí filmoví nadšenci svedčia aj vypredané kinosály vo všetkých kinách sieti Cinema City v deň premiéry. 

Zdroj: Marvel

Ak ste Avengers Endgame ešte nevideli, tak vám odporúčame prezrieť si túto filmovú chuťovku v kinosále SUPERSCREEN. To, či sa podarí všetkým superhrdinom Endgame zachrániť svet a svojich spolubojovníkov sa dozviete v pohodlí, s kvalitnejším obrazom a dokonalým zvukom.

Veľké plátno a duálna projekcia z dvoch projektorov, ktoré majú dvakrát vyšší výkon. Dokonalý viacrozmerný Dolby Atmos zvuk so 128 zvukovými kanálmi a komfortné sedadlá vás chcene nechcene vtiahnu do deja a stanete sa súčasťou záchrany sveta. Viac informácií o filme nájdete tu.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
RECEPT: Rýchly a jednoduchý banánový chlebík
Chcete sa cítiť doma ako na pláži? Firma vyrába unikátny produkt, ktorý vám ju prinesie do záhrady

Odporúčame: