Search
Close this search box.

Babský večer s filmom Stará láska nehrdzavie

Dámy každého veku sa opäť raz stretnú a užijú si svoj babský večer na Ladies Movie Night. Okrem toho si budú môcť vyskúšať výrobky partnerov akcie, ktorí majú svoje stánky rozmiestnené pred kinosálou a vyhrať skvelé ceny v tombole. Tento mesiac sa môžu tešiť na romantickú komédiu Stará láska nehrdzavie.Film Stará láska nehrdzavie stvárňuje príbeh Charlotte Fieldovej (Charlize Theron), ktorá je jednou z najvplyvnejších žien na svete. Rafinovaná, inteligentná a všestranne schopná vodcovská osobnosť s obrovským nadaním má vo svojom živote všetko pod kontrolou. Fred Flarsky (Seth Rogen) je talentovaný novinár, hipster a silne problémový typ. Najlepšie sa cíti v šušťákovej bunde, kapsáčových nohaviciach a teniskách.

Zdroj: Cinemacity

Nemajú nič spoločné – okrem toho, že ona mu kedysi robila „opatrovateľku“ a bola jeho prvou platonickou láskou. Keď na seba Fred a Charlotte ako dospelí nečakane opäť narazia, Charlotte sa práve pripravuje na kandidatúru na prezidentský úrad, a aby vydesila svojich poradcov, si ako autora svojich budúcich prejavov impulzívne najíma Freda. Fred tak do Charlottinho oslnivého sveta spoločenskej smotánky vtrhne ako uragán a o škandály zrazu nie je núdza.

Keď nenápadné iskrenie medzi Fredom a Charlotte prerastie do milostného pomeru, môžete si byť istí, že tak čudný pár svet ešte nevidel. A to ešte nikto netuší, čo príde, keď to rozbehnutí milenci poriadne roztočia. Ako skončí táto romanca medzi Fredom a Charlotte sa dozviete na Ladies Movie Night 9.7.2019 v Cinema City Eurovea a od 11.7.2019 vo všetkých kinách Cinema City.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
5 vecí, ktoré silné ženy vo vzťahoch nikdy netolerujú
Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: