a

Balíte vianočné darčeky? Máme pre vás ten najrýchlejší a najekonomickejší spôsob

Zdroj: YouTube

Ako u vás vyzerá balenie darčekov? Urobíte si na to čas a všetko poctivo balíte do papiera? Alebo nakúpite darčekové tašky a nezapodievate sa s tým? Ak pri všetkej snahe vaše darčeky vyzerajú akoby ich celú noc žul vianočný sob, nezúfajte. Máme pre vás riešenie.

Povedzme si úprimne, baliace papiere a tašky nie sú vôbec lacná záležitosť. Málokto má v predvianočnom zhone čas sadnúť si a poctivo zabaliť každý jeden darček. Navyše, mnohí na to jednoducho nemajú ani vlohy. 

Blogerka a youtuberka Kallie Branciforte zverejnila ešte minulý rok video, v ktorom predstavuje tzv. diagonálnu metódu balenia darčekov. Je to skutočne jednoduché. Šikmo na papier položíte darček, rohy papiera ohnete do stredu a upevníte lepiacou páskou. Opakujete zo všetkých strán. Na túto metódu budete potrebovať papier, ktorý je len o málo väčší ako samotný darček. Okrem nervov tak ušetríte aj životné prostredie.

Tento spôsob je ako stvorený pre všetkých, ktorí majú z balenia darčekov hlavu v smútku. Nebude to síce vyzerať úplne profesionálne, ale na tejto metóde sa nedá naozaj nič pokaziť. Prajeme vám krásne Vianoce!

Zdroj: ladbible.com