Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

TOP 3 tipy: Ako si vybrať kvalitné šperky aj na internete?

Nákupom šperkov na internete výrazne ušetríte čas a peniaze. Na rozdiel od malých klenotníckych obchodov, vám poskytujú internetové obchody veľký výber šperkov rôznych tvarov, farieb a veľkostí.

Vybrať si ale podľa fotografie nemusí byť vždy jednoduché, tiež tu zohráva dôležitú úlohu aj dôvera spotrebiteľa. Nie je to jednoduché, preto sa vám pokúsime pomôcť s výberom šperkov a poskytnutím TOP 3 tipov: ako si vybrať kvalitné šperky aj na internete?

Tip 1. Vzhľad a kvalita produktu

Každý internetový obchod poskytuje kupujúcemu pohodlný katalóg šperkov s fotografiami, cenami a charakteristikami jednotlivých modelov. Najprv však musíte venovať pozornosť skutočným rozmerom produktu.

Z fotografie ale veľa nezistíte. Veľkosť je možné posúdiť na základe hmotnosti šperkov, ktorá je uvedená v popise. Ak existuje takáto príležitosť, starostlivo zvážte nákup šperkov z rôznych uhlov. Pred nákupom sa uistite u manažéra o dostupnosti vzoriek, pečatí a štítkov výrobcu, ktoré potvrdzujú kvalitu produktu. Ak však zamierite na Elbeza.sk, určte si vyberiete veľmi jednoducho a podľa všetkých dôležitých parametrov.

Zdroj: Pexels

Tip 2. Cena šperkov

Zvyčajne sa snažíme kupovať správne šperky alebo nové prstene čo najvýhodnejšie. Nemali by sme však zabúdať, že cena šperkov závisí od hmotnosti, dizajnu, prítomnosti drahých kameňov, atď.

Sofistikované klenotnícke práce stelesnené v nádhernom drahokame so zlatom nebudú však najlacnejšie. Naopak, krásne strieborné výrobky s bielym zirkónom majú pomerne prijateľnú cenu a atraktívny vzhľad. Vďaka ďalším propagačným akciám, zľavám a predaju šperkov v internetových obchodoch bude nákup lacnejší a príjemnejší.

Tip 3. Spoľahlivosť predajcu

Dobrý internetový obchod na svojich webových stránkach vždy zobrazuje telefónne čísla, adresu a informácie o výrobcovi. Okrem toho môžete dôverovať predajcovi, ktorý pri prijímaní tovaru ponúka niekoľko spôsobov platby, vrátane možnosti platby.

Veľký a neustále doplňovaný sortiment šperkov v katalógu je tiež kritériom spoľahlivosti spoločnosti. Prítomnosť príslušných certifikátov a licencií je najspoľahlivejším ukazovateľom bezpečnosti klenotníctva. A nepochybne hlavná vec – na čo by ste si mali dávať pozor, je spätná väzba od zákazníkov, ktorí už na webe uskutočnili nákup šperkov.

Dobrý e-shop so šperkami vám musí poskytnúť teda vynikajúcu kvalitu, prijateľné ceny, záruku od výrobcu a odborné poradenstvo. A práve Ebenica s tým nemá najmenší problém.

You don't have permission to register