Search
Close this search box.

Pohodlie na nezaplatenie pre tých, ktorým auto zjednodušuje cestovanie

Úspešný výlet autom vo vás zostane na celý život. Auto vám umožní vidieť nielen veľké turistické mestá, ale aj malé útulné dedinky, či spojiť sa s neznámymi miestami a prírodnými zaujímavosťami. Auto poskytuje slobodu pohybu a výrazne šetrí váš rozpočet. Aj v aute ale potrebujete pohodu. A my vieme, čo vám s jej vytvorením pomôže.


Nové volanty alebo športové sedačky sú na nezaplatenie, preto si povieme prečo sa do tejto výbavy oplatí investovať.

Následky dlhej cesty v aute

Rovnako, ako pri klasickom sede na stoličke alebo gauči, ani v aute nie je poloha tela počas jazdy v prirodzenom stave. Dlhodobé sedenie je preto škodlivé nielen pre našu chrbticu, ale aj nohy a krvný obeh. O nič lepšie na tom ale nebude ani vaša psychika, ktorá dostáva po niekoľkých najazdených kilometroch poriadne zabrať. Tomu všetkému sa ale môžete vyhnúť.

Vaše starosti vyriešia športové sedačky

Klasické sedačky v aute sú akýmsi kompromisom medzi požiadavkami na ergonómiu a bezpečnosť. Sú väčšinou určené pre bežného vodiča s klasickou stavbou tela.

So špeciálnym sklonom operadla, vylepšenou podporou pre chrbát, plecia a boky, sú vám ale k dispozícii modernejšie športové sedačky. Ideálne pre energických vodičov, ktorí si cenia presnosť a bezpečnosť jazdy.

Čím pohodlnejšie človek v aute sedí, tým lepšie sa môže sústrediť na jazdu a lepšie reagovať. Výhodou športových sedačiek tiež je, že poskytujú širokú škálu úprav a lepšiu fixáciu tela vodiča v zákrutách. S ich pomocou sa zmení aj vzhľad interiéru auta a pohodlie bude na nezaplatenie.

Tak si ich vyberte a jazdu, výlety či cestu do práce v aute si konečne užite. Športové sedačky z race-shop.sk sa o to postarajú bez najmenších problémov.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
RECEPT: Rýchly a jednoduchý banánový chlebík
Chcete sa cítiť doma ako na pláži? Firma vyrába unikátny produkt, ktorý vám ju prinesie do záhrady

Odporúčame: