a

Denník princeznej 3 by mohol byť realitou. Čo všetko vieme o pokračovaní tejto tínedžerskej klasiky?

Zdroj: hercampus.com

Zdá sa, že filmový Denník princeznej 3 by sa mohol po rokoch stať skutočnosťou. Scenár sa už niekoľko mesiacov povaľuje v kanceláriách najväčších hollywoodskych producentov. Americká herečka Anne Hathaway naviac potvrdila, že by si veľmi rada zopakovala rolu princeznej Mie. Vrátiť by sa mala aj Julie Andrews v roli Miinej starej mamy.

Ak ste sa narodili v 90. rokoch, Denníky princeznej pravdepodobne patrili ku knihám vášho detstva. Autorka Meg Cabot napísala prvý diel tejto nekonečnej série ešte v roku 2000. Prvé dve knihy sa dočkali sfilmovania v rokoch 2001 a 2004. Od posledného filmu ubehlo už 15 rokov, predstaviteľka filmovej princeznej dospela a stala sa z nej úspešná herečka, ktorej sa dokonca podarilo získať Oscara.

Anne Hathaway má pre túto sériu stále slabosť

Potvrdila to aj v televíznom programe „Watch What Happens Live“, v ktorom ju vyspovedal televízny producent Andy Cohen.

Zdroj: Walt Disney Studios

„Chcem do toho ísť, Julie Andrews chce ísť do toho tiež. Dokonca aj naša producentka Debra Martin Chase to chce. Všetky dúfame, že sa to napokon podarí,“ povedala Anne Hathaway o možnom treťom dieli.

Potvrdila tiež existenciu scenára, ktorý už od roku 2017 koluje medzi producentskými spoločnosťami. Jeho existenciu potvrdila už dávnejšie aj spisovateľka Meg Cabot, autorka knižnej predlohy. Podľa jej slov bude scenár nadväzovať skôr na filmy a knihami sa bude len inšpirovať.Meno režiséra zatiaľ nie je známe. Režisér pôvodných filmov Garry Marshall ešte v roku 2016 ohlasoval, že by chcel natočiť pokračovanie, jeho smrť však tieto plány prekazila.

Všetko ukáže čas

Momentálne teda nič nie je isté, napriek tomu, že všetci zúčastnení by do projektu šli s radosťou. Len čas ukáže, či sa tretie pokračovanie Denníku princeznej napokon dostane na plátna kín.

 

Patria Denníky princeznej medzi vaše obľúbené knihy detstva?

Zdroj: thisisinsider.com