Search
Close this search box.

Obľúbený animovaný seriál Bol raz jeden život si teraz môžete pozrieť online

Kto by nepoznal legendárny francúzsky animovaný seriál Bol raz jeden život? Vznikol pod taktovkou tvorcu Alberta Barillé a vyrastali na ňom viaceré generácie. Na svojej hodnote však určite nestratil a aktuálny ostáva aj v súčasnosti. Jeho edukatívna náplň zaujala nielen deti, ale aj dospelých po celom svete. A teraz si ho máte možnosť pozrieť online. 


Česká televízia Seznam potešila v týchto neľahkých časoch fanúšikov tohto jedinečného seriálu. Rozhodla sa sprístupniť jednotlivé epizódy, a pozrieť si ich môže naozaj každý a úplne zadarmo. Nejde však len o sériu Bol raz jeden… život, ale zverejnené sú aj série s názvom Bol raz jeden… objaviteľ, vynálezca, vesmír či človek. 

Do povedomia divákov sa seriál dostal už v roku 1978, kedy bola odvysielaná séria Bol raz jeden človek. Nasledovali epizódy Bol raz jeden vesmír (1982), a následne Bol raz jeden život (1987), kde sa nielen mladí ľudia mohli priučiť, ako funguje ľudské telo. 

Tým to však ani zďaleka nekončilo. V roku 1992 bol uvedený seriál Bola raz jedna Amerika, v rokoch 1994 – 1995 seriál Bol raz jeden vynálezca, následne Bol raz jeden objaviteľ (1997), a plejádu náučných seriálov zakončili epizódy pod názvom Bola raz jedna planéta (2008). 

Zdroj: csfd.cz, televizeseznam.cz

Zdroj titulnej fotografie: themoviedb.org

Pozri aj:

Najčítanejšie

Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
RECEPT: Rýchly a jednoduchý banánový chlebík
Chcete sa cítiť doma ako na pláži? Firma vyrába unikátny produkt, ktorý vám ju prinesie do záhrady

Odporúčame: