Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Šikovný muž si postavil prekrásny domáci bar na svojej záhrade. Výslednej cene za stavbu nebudete chcieť uveriť

Ak máte totiž pri dome k dispozícii vlastný priestor, možno vás inšpiruje nasledovný muž z anglického Sheffieldu. Ako informoval portál LADbible, Paul Nowak sa totiž rozhodol spojiť svoju lásku k drevu s kreativitou. Vo svojej záhrade si tak, vďaka svojim zručnostiam, vybudoval vlastný bar. Informácia o ňom sa objavila v istej skupine na Facebooku, odkiaľ ju ďalej zdieľalo množstvo nadšených ľudí.Sympatický záhradný bar sa síce skladá z obyčajných drevených paliet, no Paul získal veľa materiálu aj od svojho dobrého kamaráta, ktorý vlastní pohostinstvo. Samotný nápad postaviť si takýto originálny bar však u neho skrsol už dávnejšie.

„Trvalo mi pár dní, kým som zohnal všetko k tomu, aby som to mohol uskutočniť. Vždy som mal rád prácu s drevom, mal som sa tomu venovať hneď po škole, no nestalo sa tak. Už dávno som túžil po bare v záhrade, takže som si zabezpečil nejaké palety, ktoré som len dal dokopy,“ uviedol Paul pre portál LADbible.

Za barom je dostatočne veľa miesta pre uskladnenie rôznych druhov pív, liehovín či vín. Dôležitou súčasťou je aj plne funkčná chladnička, ktorá zabezpečí osviežujúce nápoje všetkým vysmädnutým návštevníkom.

Suma, ktorú musel autor baru do neho počiatočne investovať, nie je pritom vôbec devastačná. Ak totiž odrátal materiál, ktorý mu dodal kamarát, všetko dal dokopy za menej ako 100 libier (t.j. približne 111 €). A výsledok si spolu s priateľmi nevie vynachváliť. „Keď prídu ľudia, len tak tam sedíme. Je to trochu odlišné, a zároveň výborné na grilovačky, predovšetkým v tomto letnom počasí,“ dodáva Paul.

 

Tak čo, kto by sa nechal inšpirovať? 

 

Zdroj: ladbible.com 

You don't have permission to register