Search
Close this search box.

Fanúšikovia sa dočkali. Lady Gaga a Bradley Cooper odspievali prvýkrát naživo pieseň „Shallow“

O jeho úspešnosti svedčí aj celkovo 8 nominácií na Oscara, vrátane nominácie na najlepší film. V ušiach fanúšikov, ktorí už film videli, dodnes znejú skladby, ktoré sa niesli celým príbehom. A ku tým, ktorí ho prípadne ešte nevideli, sa už určite dostala aspoň pieseň „Shallow“, ktorá sa ihneď po premiére začala hrávať v rádiách.

Ľudia si túto skladbu jednoducho zamilovali, rovnako ako aj jej hlavných protagonistov. Preto už netrpezlivo očakávali ten moment, kedy si ich budú môcť vychutnať aj naživo. Dlho sa akosi nič nedialo a očakávalo sa, že skladba odznie prvýkrát naživo až 25. februára 2019 pri odovzdávaní Oscarov. Svet sa však tohto momentu dočkal prekvapivo skôr.Lady Gaga aktuálne hviezdi na turné s názvom Enigma v rámci Las Vegas, kde vystúpila aj 26. januára 2019 v Park MGM. A práve na tomto nedávnom koncerte ostali fanúšikovia poriadne prekvapení a príjemne šokovaní. Pred odspievaním skladby „Shallow“, ktorú má Gaga už nejaký ten čas zaradenú na playlist, sa na pódiu zrazu objavil samotný Bradley Cooper.

A tak už nič nestálo v ceste tomu, aby si dvojica zaspievala tento hit premiérovo aj naživo. Pozrite si video, a presvedčte sa sami, že emócie pri spoločnom vystúpení rozhodne nechýbali.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
Mladá či stará žena? To, čo na obrázku uvidíte ako prvé, o vás veľa napovie

Odporúčame: