Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Meghan a Harry oslavujú 2 roky od zasnúbenia. Zverejnili krásnu novú fotografiu

Čas letí naozaj rýchlo. Nie je to tak dávno, čo svet obletela novinka, že princ Harry sa ide ženiť a jeho nevestou sa stane americká herečka Meghan Markle. A v týchto dňoch sú to už dva roky od ich zasnúbenia. Kráľovský pár sa to rozhodol osláviť tým, že na Instagrame uverejnil zatiaľ nikde nepublikované fotografie zo svadby.


Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa rozhodli, že na počesť ich druhého výročia zásnub uverejnia na sociálnej sieti Instagram 3 nádherné, doposiaľ nikde nezverejnené, fotografie, všetky od fotografa Chrisa Allertona.

3 fotografie – každá pre jeden významný míľnik

Prvá je priamo zo dňa, kedy sa odvážne postavili pred novinárov a celému svetu oznámili svoje zasnúbenie. Obaja doslova žiaria v priestoroch Kensingtonského paláca. Druhá fotografia, tentokrát čiernobiela, je zo dňa ich svadby. Fotografia zachytáva radostný moment novomanželov, ktorí si svoje áno povedali 19. mája 2018. V neposlednom rade, na tretej fotografii vidíme už šťastných a pyšných rodičov, ktorí v náručí držia svoje dieťa.

View this post on Instagram

On this day, two years ago: 27th of November 2017, Prince Harry and Meghan Markle announced the news of their engagement, later becoming Their Royal Highnesses The Duke and Duchess of Sussex! They have since celebrated their wedding anniversary and welcomed their son, Archie, into the world ❤️ • Photo © PA / Alexi Lubomirski / Chris Allerton © SussexRoyal

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Fotografie boli uverejnené so slovami:

„V tento deň, pred dvoma rokmi, 27. novembra 2017, princ Harry a Meghan Markle oznámili zasnúbenie, neskôr sa z nich stali vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu. Odvtedy oslávili výročie svadby a privítali na svet spoločného syna, Archieho.“

Romantické zásnuby

Ako uviedol britský denník The Sun, princ Harry, ešte počas oficiálneho vystúpenia pred novinármi v novembri 2017, povedal pre BBC, že dvojica sa zasnúbila v jeden večer v Kensingtonskom paláci. „Piekli sme akurát kura. Teda, snažili sme sa piecť kura,“ uviedol. „Mali sme jednoducho spoločný pokojný večer. Bolo to prekvapenie. Bolo to milé, prirodzené a veľmi romantické,“ doplnila Meghan.

Zdroj: The Sun, Instagram / sussexroyal

Zdroj titulnej fotografie: Wikipedia 

You don't have permission to register