Meghan a Harry oslavujú 2 roky od zasnúbenia. Zverejnili krásnu novú fotografiu

Čas letí naozaj rýchlo. Nie je to tak dávno, čo svet obletela novinka, že princ Harry sa ide ženiť a jeho nevestou sa stane americká herečka Meghan Markle. A v týchto dňoch sú to už dva roky od ich zasnúbenia. Kráľovský pár sa to rozhodol osláviť tým, že na Instagrame uverejnil zatiaľ nikde nepublikované fotografie zo svadby.


Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa rozhodli, že na počesť ich druhého výročia zásnub uverejnia na sociálnej sieti Instagram 3 nádherné, doposiaľ nikde nezverejnené, fotografie, všetky od fotografa Chrisa Allertona.

3 fotografie – každá pre jeden významný míľnik

Prvá je priamo zo dňa, kedy sa odvážne postavili pred novinárov a celému svetu oznámili svoje zasnúbenie. Obaja doslova žiaria v priestoroch Kensingtonského paláca. Druhá fotografia, tentokrát čiernobiela, je zo dňa ich svadby. Fotografia zachytáva radostný moment novomanželov, ktorí si svoje áno povedali 19. mája 2018. V neposlednom rade, na tretej fotografii vidíme už šťastných a pyšných rodičov, ktorí v náručí držia svoje dieťa.

View this post on Instagram

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Fotografie boli uverejnené so slovami:

„V tento deň, pred dvoma rokmi, 27. novembra 2017, princ Harry a Meghan Markle oznámili zasnúbenie, neskôr sa z nich stali vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu. Odvtedy oslávili výročie svadby a privítali na svet spoločného syna, Archieho.“

Romantické zásnuby

Ako uviedol britský denník The Sun, princ Harry, ešte počas oficiálneho vystúpenia pred novinármi v novembri 2017, povedal pre BBC, že dvojica sa zasnúbila v jeden večer v Kensingtonskom paláci. „Piekli sme akurát kura. Teda, snažili sme sa piecť kura,“ uviedol. „Mali sme jednoducho spoločný pokojný večer. Bolo to prekvapenie. Bolo to milé, prirodzené a veľmi romantické,“ doplnila Meghan.

Zdroj: The Sun, Instagram / sussexroyal

Zdroj titulnej fotografie: Wikipedia 

You don't have permission to register