Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Legendárny seriál Beverly Hills 90210 sa dočká pokračovania. Pozrite si prvú ukážku

Každý z nás videl minimálne jeden diel tohto legendárneho seriálu. Beverly Hills 90210 sa začal vysielať v roku 1990 a posledný diel vyšiel 17. mája 2000. Bol to jeden z prvých „brakových“ seriálov, ktoré sa začali premietať v našich televíziách po revolúcii a získal si množstvo fanúšikov. Bolo fascinujúce sledovať životy mladých zbohatlíkov z najlukratívnejšej štvrte v Kalifornii, ich trápenia s láskou, školou, či závislosťami.

Teraz sa táto legenda vráti na obrazovky. Ako informuje portál foxnews.com, veľký reboot chystá spoločnosť Fox, ktorej sa podarilo do seriálu dostať všetkých hlavných aktérov. Gabrielle Carteris (Andrea), Shannen Doherty (Brenda), Jennie Garth (Kelly), Brian Austin Green (David), Jason Priestley (Brandon), Ian Ziering (Steve) a Tori Spelling (Donna). Návratu sa už bohužiaľ nedožil Luke Perry, ktorý zahynul v marci tohto roku na srdcový infarkt. Uvidíme, ako si seriál poradí bez najväčšieho lámača ženských sŕdc Dylana.

„BH90210“

Oficiálny názov nového seriálu znie „BH90210“. Ako uvádza portál imdb.com, seriál bude mať 6 epizód, pričom prvá z nich bude mať premiéru už 7. augusta 2019. Spoločnosť Fox nedávno zverejnila prvý teaser, ktorému sa darí navodiť úžasný pocit nostalgie. Herci ráno vstávajú a bežný ranný ruch im pripomína notoricky známu zvučku z Beverly Hills 90210. Napokon zvučka zaznie naplno a hlavní protagonisti sa stretnú pri natáčaní nového seriálu.O čom to vlastne bude?

Ak sa však chcete pozrieť, ako to dopadlo medzi seriálovými postavami, či si splnili svoje sny a či ostali so svojimi seriálovými láskami, budete pravdepodobne sklamaní. Seriál nebude ďalej rozvíjať osudy postáv, zameria sa na hercov.

Hlavnými postavami budú Gabrielle, Shannen, Jennie, Brian, Jason, Ian a Tori. Podľa spoločnosti Fox bude zápletka o samotných hercoch, ktorí sa po 20 rokoch rozhodli oživiť svoju zašlú slávu obnovením takmer zabudnutého seriálu. Seriál bude o intrigách, láske, rivalite medzi hercami, ktorí spolu prežili dlhých 10 rokov. Určite sa dozvieme aj čo to zo zákulisia seriálu.

Zdroj: foxnews.com, imdb.com 

You don't have permission to register