Search
Close this search box.

Nevyhnutní spoločníci v aute, vďaka ktorým bude jazda pohodlnejšia

O pár dní tu máme Vianoce, no počasie vonku tomu moc nenasvedčuje. Žiadny sneh, len pochmúrna obloha, príliš vysoké teploty a dážď. Nevplýva to dobre na psychiku, no príliš ružové to nie je ani na cestách.


Všade veľa vody, silný vietor, hmla a tma. Našťastie je tu niekoľko možností, ako si môžete aspoň jazdu za volantom trochu spríjemniť.

Kúpte si deflektory okien

Jedným z najúspornejších spôsobov ochrany a vylepšenia vonkajšej časti vozidla sú moderné deflektory okien. Spoľahlivo chránia lak pred rôznymi škrabancami, poskytujú recirkuláciu vzduchu v interiéri auta a zlepšujú aerodynamický výkon vozidla. Navyše si ich inštalácia nevyžaduje žiadneho dodatočného špecialistu a všetko zvládnete sami.

Sú to rôzne automobilové aerodynamické doplnky. Ich hlavným účelom je optimalizácia a kontrola prúdenia vzduchu v automobile a okolo neho. Tak je možné nielen chrániť vonkajšok vozidla pred rôznymi škrabancami a inými drobnými poškodeniami, ale tiež poskytujú dodatočný komfort pri pohybe.

Veľkou výhodou v tomto sychravom počasí je, že vám deflektory umožnia vpustiť do interiéru vozidla vždy čerstvý vzduch bez toho, aby sa narušil váš komfort.

Zdroj: Pexels

Určite nezabudnite na poťahy do auta

Automobil je dnes veľmi dôležitý stroj, ktorého výkon a silu oceníme najmä pri preprave na väčšie vzdialenosti. Pohodlie a kvalita jazdy však závisí od niekoľkých ďalších faktorov. A jedným z nich je aj vzhľad. O dokonalosť interiéru sa je ale v dôsledku náročných podmienok starať zložité. Avšak, pokiaľ si kúpite kvalitné poťahy do auta, môžete si veľa práce ušetriť.

Medzi ich hlavné výhody patria:

  • Schopnosť meniť interiér vozidla;
  • Ušetriť značné peniaze pri chemickom čistení;

Nákup poťahov vám tiež umožní predĺžiť životnosť starých autosedačiek, ktoré sú možno už dosť opotrebované a môžu sa niekde roztrhať, atď. A prečo hneď vymieňať sedadlá za nové, keď ich môžete prekryť pekným a kvalitným poťahom? Spolu s deflektormi to bude ten najlepší spôsob ochrany interiéru a pohodlia v aute.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
5 vecí, ktoré silné ženy vo vzťahoch nikdy netolerujú
Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: