Search
Close this search box.

Triky, ako pekne zakryť tehotenské bruško

V poslednej dobe je módne, aby sa tehotenstvo skrývalo alebo naopak výrazne vyzdvihovalo, čo samozrejme záleží od situácie. Môže byť za tým nepríjemná situácia v práci a dokonca aj v škole, alebo chcete jednoducho vyzerať stále sviežo a bez zbytočných pohľadov verejnosti. Pomocou šiat a ich správnej kombinácie sa vám to môže podariť dosiahnuť veľmi rýchlo.

Štýl 50. rokov

Vyzdvihnuté ženské formy šiat z 50. rokov pomáhajú tehotným ženám bruško veľmi dobre skryť. Zásluhu má na tom väčšia sukňa Áčkového strihu, ktorá sa zužuje tesne pod prsia. Elastický pás nad bruškom, ktorým zvýrazníte vrchné partie, nebude siluetu a ženskosť postavy vôbec ničiť a deformovať a mamička sa bude cítiť pohodlne.

Viac menej je to však riešenie na teplejšie dni, teraz v zime by ste si mali svoj plod chrániť možno aj s pomocou univerzálnych tehotenských riflí, ktoré dokážu urobiť zázraky s vašou plnšou postavou tiež.

Kontrastné maskovanie farieb dokáže vytvoriť z postavy dokonalú siluetu

Pravidlo je veľmi jednoduché: to, čo nosíte na vrchu, by malo kontrastovať so spodným dielo. Aby sme to objasnili, uvádzame príklady zostáv:

  • Modrá bunda a džínsy + biely vrch;
  • Béžovo jemný dámsky sveter + čierny top a nohavice;
  • Červený kabát + béžové šaty.

Vyskúšajte a vytvoríte kontrastnú vertikálnu postavu a nakreslíte si tak pomyselnú siluetu vašej stále nádhernej a príťažlivej postavy.

Znížený pasový lem

Zahŕňa šaty a topy v štýle 20tych rokov, rovnako ako svetre s voľnou gumou na bokoch. Je to moderné a veľmi trendy, navyše vám takáto vrchná časť odevu nebude brániť vo voľnom pohybe.

Vrchné voľnejšie odevy

Rôzne pončá a kabáty v podobnom štýle najlepšie z kvalitných materiálov, ktoré aj niečo vydržia. Abstraktné kresby, aplikácie alebo potlač dokonale rozptýlia pozornosť. Pozor na horizontálne pruhy, ktoré je v posledných mesiacoch dobré radšej odmietnuť. Rovnako dobre bude vyzerať rovný strih, ktorý kontrastuje s tým, čo sa nosí pod ním.

Príslušenstvo a doplnky

Aj obyčajné doplnky alebo iné príslušenstvo štýlového odevu vám môže pomôcť vaše bruško zamaskovať. Aj  Grace Kelly na nejaký čas, úspešne skrývala svoje tehotenstvo pred zvedavými očami vďaka slávnej kabelke od Hermes. Skvelým pomocníkom v tomto smere vám budú aj šatky a šále, ktoré sa teraz v zime určite hodia. Čo poviete?

Pozri aj:

Najčítanejšie

Test dlhovekosti: Aká je pravdepodobnosť, že sa dožijete vysokého veku?
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Vtáčika z rozprávky Rio už vo voľnej prírode nenájdete. Vedci ho vyhlásili za vyhynutého
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči

Odporúčané články: