Search
Close this search box.

Ochráňte svoje vozidlo pred krádežou s najlepším zabezpečením auta

Dvojitý účinok bezpečnosti

Osoby, ktoré vám chcú alebo plánujú odcudziť vaše auto, sú na všetky aktuálne systémy zabezpečenia dokonale pripravené a snažia sa ich čo najlepšie obísť. Poznajú všetky možné spôsoby, ako tento dokonalý systém ochrany premôcť.

Preto nie je nikdy dobré, ak sa budete sústrediť v tejto súvislosti len na jeden ochranný prvok. Čím viac tým lepšie, pretože zlodej bude mať potom s odcudzením vášho vozidla viac roboty a potrebovať veľa času. Ak nie viacerými, mali by ste vaše vozidlo vybaviť aspoň dvoma základnými bezpečnostnými prvkami.

  1. Signalizácia

Je navrhnutá tak, aby signalizovala majiteľovi vozidla a samozrejme aj ostatným ľuďom v okolí, že sa s autom vykonáva niečo neoprávnené. Okrem tejto funkcie signalizácia môže blokovať aj motor, ovládanie centrálneho zámku a ďalších prídavných zariadení. Pri výbere spoľahlivého zabezpečenia auta nezabudnite túto základnú vec zohľadniť.

  1. Imobilizátor

Je druhou dôležitou a nevyhnutnou zložkou zabezpečenia auta, ktorej funkcie sme v predošlom odseku už v skratke spomenuli. Pri každom jednom type zabezpečenia a kvalitného alarmu do auta musíte myslieť na to, aby mal zlodej každú jednu vec, čo najviac skomplikovanú a prístup k autu znemožnený. Automatický imobilizátor v základnom balíku zabezpečenia vám v tom pomôže!

To však samo o sebe nestačí! V rámci zabezpečenia auta potrebujete sledovať aj všetky jeho ďalšie hodnoty. V čom vám pomôžu jednotlivé zabudované senzory, informujúce vás (aj na diaľku) o aktuálnom stave všetkých dôležitých funkciách a stave vozidla. So ich inštaláciou na vašom aute vám dokáže pomôcť Pandora Alarm. Získate tak ochranný štít, s ktorým bude vaše auto nedobytné.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
5 vecí, ktoré silné ženy vo vzťahoch nikdy netolerujú
Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: