Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Osvetlenie, ktoré je účinné, ekologické a lacné

Skúste LED osvetlenie

Všetky tieto vynikajúce vlastnosti spĺňa LED osvetlenie. LED žiarovky a svietidlá čoraz viac vytláčajú klasické žiarovky. A nie je to len pre moderný dizajn svietidiel. LED osvetlenie v sebe spája mnoho výhod.

  • Má dlhšiu životnosť. Túto vlastnosť v praxi iste oceníte. LED žiarovky majú 50 krát vyššiu životnosť.
  • Oproti bežným žiarovkám šetria energiu. Majú totiž oveľa vyššiu efektivitu premeny prijatej energie na svetlo. A navyše majú aj vyššiu svietivosť.
  • LED osvetlenie vám vráti investované peniaze. Ak sa rozhodnete pre kúpu LED osvetlenia, jeho cena sa vám vráti na úspore finančných prostriedkov vďaka ich nízkej spotrebe energie.

LED osvetlenie sa využíva v interiéri aj exteriéri. A to ako verejné osvetlenie, osvetlenie priechodov pre chodcov, osvetlenie športovísk, priemyselné LED osvetlenie hál a skladových priestorov, osvetlenie telocviční, škôl, nákupných centier aj domácností, administratívnych priestorov či kancelárií.

Zdroj: Pexels

Osvetlenie kancelárie

LED svietidlá využijete aj pre úspornejšie a kvalitnejšie osvetlenie kancelárie. Možno si to počas pracovnej doby neuvedomujete, ale svetelné podmienky v miestnosti ovplyvňujú vašu náladu aj pracovný výkon.

Osvetlenie v kancelárii by malo každému pracovníkovi poskytovať dostatok svetla na komfortné vykonávanie pridelených úloh. Do kancelárie môžete, podľa jej veľkosti, zvoliť jedno alebo niekoľko stropných svietidiel.

Vyberajte svietidlá v dizajne, ktorý zapasuje k zariadeniu priestoru. Pri kúpe nezabudnite, že centrálne kancelárske osvetlenie by malo dopĺňať niekoľko menších svetiel podľa typu vykonávanej práce na konkrétnom pracovisku.

You don't have permission to register