Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Potrebujete na svojej dovolenke luxus a nádherné prostredie prírody? Zamierte na Liptov

Čo všetko nájdete na Liptove?

Liptov je jedna z mnohých krásnych oblastí Slovenska, ktorá sa rozprestiera na východe našej krajiny. Liptovský región je u nás často považovaný za najkrajšie letovisko. Celoročne tu môžete nájsť niečo, čo si môžete naplno vychutnať – lyžiarsku turistiku, výlety do jaskýň, prechádzky nádhernými údoliami, plávanie v horských prameňoch a spoznávanie zaujímavých pamiatok.Na Liptove môžete stráviť hodiny len obyčajným pozorovaním nádhernej prírody. Tá ho obdarovala flórou a faunou naozaj veľkoryso, rovnako ako najčistejším vzduchom, pretože väčšina regiónu je súčasťou troch národných parkov. Je to pravý klenot Slovenska, plný vrchov a lesov. Fanúšikovia kultúrnej zábavy si tu prídu na svoje tiež, pretože Liptov je strediskom kultúrno-historických pamiatok.

Pokušenie v termálnych vodách

Liptov je skutočným rajom pre tých, ktorí sa starajú o svoje zdravie. Okrem prospešného podnebia sú tu koncentrované minerálne a termálne pramene, ktorých voda je vhodná na pitie a kúpanie. Srdcom tohto raja je aj známa Liptovská Mara. Hoci na Slovensku nie je žiadne more, miestni obyvatelia veria, že Liptovská Mara je stokrát oveľa lepšia. Toto najväčšie jazero v krajine láka turistov s krištáľovou čistotou a príležitosťou na skvelý odpočinok.

Potrebujete ubytovanie na Liptove?

Toľko nádhery a krásy zrejme za jeden deň asi nepochodíte a nemáte šancu spoznať. Určite si budete chcieť odpočinúť a zložiť po náročnom výlete v krásnom prostredí aj svoje unavené telo. Ešte lepšie to bude s možnosťou chutného občerstvenia a všetkých služieb, ktoré k dokonalému ubytovaniu patria.

Klasické chaty Liptov vám tento komfort určite poskytnú. Pre väčšie rodiny s deťmi alebo páry, ktoré si sem prišli spríjemniť zásnuby alebo inú významnú udalosť. Tak si tento výlet alebo plánovanú dovolenku užite aj vy, všetko potrebné sme vám k tomu zariadili a predstavili.

You don't have permission to register