Search
Close this search box.

Pripravili ste sa na príchod chladného počasia? Plastové okná a dvere vám to uľahčia

Už je tu jeseň, čo znamená, že chladné počasie ovplyvní aj teplotný komfort v interiéroch. Práve preto sa ešte v lete mnohé domácnosti snažia na tieto podmienky pripraviť. Občas ale stačí niečo vymeniť. Interiérové dvere a plastové okná vám môžu pomôcť túto situáciu vyriešiť.


Správny profil, sklo a tesnenie zimu z izieb vyženie. Tak sa poďte spolu s nami o tom presvedčiť. Výhody plastových okien a nových interiérových dverí by vás mohli osloviť.

Udržia optimálnu klímu

Ako už bolo spomenuté vyššie, najväčšia výhoda plastových okien je schopnosť udržať v miestnosti  požadovanú teplotu. Izolačné vlastnosti okien z PVC materiálu sú naozaj veľmi vysoké. A to sa dosahuje nielen vďaka tesnosti sklenenej jednotky, tesniacim obrysom, špeciálnym plnivám a  viackomorovým systémom, ale aj vďaka správnej inštalácii. Preto, ak ste si už našli tie najlepšie plastové okná, zverte ich inštaláciu odborníkom a efekt sa dostaví.

Postarajú sa o vaše súkromie

Zvukotesné vlastnosti plastových okien sú tiež veľmi vysoké. Hluk z ulice sa pri zatvorených oknách do interiéru tak jednoducho nedostane a vy si potom môžete užívať pokoj a potrebné súkromie.  Nezabudnite ale na ich kvalitné tesnenie.

Ušetria peniaze

Ak hľadáte na zimu dokonalý vykurovací systém, pri ktorom dokážete ušetriť, musíte si svoj dom alebo byt plastovými oknami vybaviť. Práve tie vám vďaka vysokému tepelnoizolačnému výkonu pomôžu výrazne ušetriť na vykurovaní miestnosti. Platí to najmä pre energeticky efektívne okná s dvojitým zasklením.

Vydržia

Dlhá životnosť bez potreby špeciálnej starostlivosti, to je vlastnosť, ktorá sa dnes všade veľmi cení.  V prípade plastových okien vám to garantuje dlhá záručná doba, kedy nemusíte riešiť žiadne opravy. Navyše, materiál rámu je odolný voči akýmkoľvek poveternostným podmienkam, rovnako aj veľmi vysokým alebo nízkym teplotám (od – 60 stupňov Celzia do + 70 stupňov).

Nesmieme zabudnúť ani na fakt, že plastové okná a dvere sú výnimočné aj svojím vzhľadom, pretože vďaka univerzálnemu materiálu a spracovaniu dokážu ladiť s každou stavbou.

Cenovo výhodné riešenie

To najlepšie na záver. Cena plastových okien stojí za zmienku tiež. Je to investícia na mnoho rokov bez nutnosti dodatočných nákladov na opravy. Umožnia vám priestor dokonale vyvetrať a optimálnu klímu zachovať. Presvedčte sa.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
5 vecí, ktoré silné ženy vo vzťahoch nikdy netolerujú
Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: