Search
Close this search box.

Pripravte sa na jeseň a zimu týmto štýlovým oblečením

Dokonalé saká pre pánov

Ženy sú v móde a ladení detailov bezkonkurenčne dokonalé, no pre mužov môže byť výber o niečo problematickejší. Trendové pánske saká sa dajú kombinovať s klasikou, no nosiť ich môžete k tričku aj džínsom. Nezabudnite na správnu veľkosť, ktorá by vám mala v prvom rade sedieť na ramenách a kopírovať objem pásu a hrudníka. Príliš tesné strihy si všetci dovoliť nemôžu.

Výhodou týchto vrchných odevov je, že nie sú ťažké a objemné ako klasické bundy a v tomto prechodnom období vám poslúžia v práci, pri návšteve kaviarne alebo zábave s priateľmi veľmi dobre. Ku košeli, ležérnemu tričku a pohodlným pánskym teniskám sa športové sako naozaj hodí.

Niečo pre dámy

Ak by sa ochladilo a bolo vonku čoraz sychravejšie, začnete zo šatníkov vyberať dámske bundy. Majú hrubšiu vrstvu alebo materiál, ktorý sa o uchovanie telesnej teploty v okolí dôležitých partií tela postará asi najviac.

Farebné prevedenia, špeciálne strihy a materiály sa postarajú o dokonalú siluetu a vy sa tak budete aj vonku cítiť príjemne a ako v bavlnke. S kožušinou alebo bez, dlhé, krátke, alebo do pásu. Dámska bunda je základ šatníka, ktorý by ste si aj túto sezónu mohli oživiť nejakým novým kúskom. Šaty robia človeka od nepamäti a vy sa o tom aj túto sezónu môžete s týmito doplnkami veľmi rýchlo presvedčiť.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
5 vecí, ktoré silné ženy vo vzťahoch nikdy netolerujú
Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: