Search
Close this search box.

Prírodná lekáreň: Univerzálne rastliny s prekvapivými účinkami na naše telo

V podstate ide o bodliak s neuveriteľným množstvom zdravotných výhod! Táto malá ambrózia je prírodná bylina s mnohými protizápalovými a antioxidačnými vlastnosťami. Používa sa ako liečivý prípravok pre široké spektrum ochorení, vrátane problémov s pečeňou, obličkami a žlčníkom už viac ako 2000 rokov, no jeho význam a silu si v našej spoločnosti mnohí začínajú uvedomovať až dnes.

Prečo sa vám Pestrec drvený oplatí mať aj doma ?

Nikto vám nehovorí, aby sa jeho konzumácia stala pravidelnou súčasťou vašej dennej stravy, no je dobré, ak si ho kúpite a občas svoju imunitu a pečeň s jeho priaznivými účinkami posilníte!

Jedným z hlavných dôvodov, prečo je Pestrec tak prospešný pre celkové zdravie je, že čistí prirodzený imunitný blok tela a zbavuje ho toxínov, teda pomáha vašej pečeni.

Potešíte svoju pečeň

Životne dôležitý orgán so svojimi funkciami, ktoré môže zlepšiť najmä Pestrec mariánsky. Je to hlavná obrana vášho tela pred toxínmi z jedla a životného prostredia, ktoré je týmto „odpadom“ doslova preplnené. Potraviny, ktoré jeme, môžu byť naplnené konzervačnými látkami, pesticídmi a inými škodlivými látkami. Vzduch, ktorý dýchame, je naplnený nebezpečnými látkami.

Dokonca aj voda, ktorú pijeme, obsahuje veľa škodlivých toxínov, ako sú liečivá, ťažké kovy a iné zlúčeniny, ako je fluorid. Bohužiaľ, toto všetko má veľmi silný vplyv na pečeň. A práve s jej regeneráciou vám môže veľmi dobre pomôcť Prestrec mariánsky drvený!

Kostihoj na bolesť kĺbov a svalov

Ak by ste boli viac unavení a potrebovali niečo na bolesť pohybového aparátu, doplňte si svoju prírodnú lekárničku o vzácny Kostihoj. V mnohých prípadoch vás doslova postaví na nohy a dodá kĺbom, kostiam a celému telu novú energiu. Zbaví vás nepríjemnej bolesti a vylieči zápalové procesy.

Rovnako dobre podporuje imunitu, poradí si s ochranou buniek a ich zdravým rastom. Vie vám pomôcť aj s mnohými kožnými ochoreniami a podporou trávenia. Jeho výskyt v celej Európe je známy, no vy si ho môžete jednoducho a pohodlne objednať a zároveň sa presvedčiť o tom, ako vám dokáže pomôcť s liečbou všetkých vážnych zdravotných problémov.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
RECEPT: Rýchly a jednoduchý banánový chlebík
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: