Search
Close this search box.

Ubytovanie v tomto hoteli môžete mať úplne zadarmo. Stačí, ak splníte jednoduchú podmienku

Každému by sa zaiste páčilo ubytovanie vo švédskom hoteli zadarmo, no nie každý by si pre to dokázal odrieknuť sociálne siete. Cena ubytovania v hoteli Bellora plne závisí od toho, ako veľmi ste závislí od Facebooku, Instagramu, Youtube, či iných aplikácií.

V roku 2018 sa číslo užívateľov verejných online platforiem z celého sveta vyšplhalo až na 3,196 miliard, čo je o 13 % viac než v roku 2017. V momente, keď si začnete myslieť, že už je snáď každý na sociálnej sieti, zistíte, že internet ešte stále rastie.

Zdroj: skarmhjalpen.se

Práve tieto čísla podnietili hotel k vytvoreniu projektu, ktorého cieľom je pomôcť hosťom skutočne zrelaxovať. To zahŕňa, okrem iného, aj zbavenie sa stresu z neustáleho využívania sociálnych médií. Namiesto hľadenia do obrazovky vás projekt podporí v tom, aby ste strávili viac času so svojou rodinou a objavovali okolitý svet.Každá izba je vybavená tzv. Skärmfri inteligentnou lampou, ktorá vám priebežne počíta cenu ubytovania v závislosti od času, ktorý strávite na telefóne. Hostia pripoja svoje telefóny k lampe cez wifi, ktorá sa nachádza zvlášť v každej hotelovej izbe a od toho okamihu sa vám začne odpočítavať 30 minút. To je totiž maximálny čas, ktorý by ste, podľa štúdie zverejnenej na portáli Hotel Designs, mali dodržať v spojitosti s časom stráveným na telefóne.

Za každú minútu na telefóne sa vám prirátajú 2 eurá (20 švédskych krón). Po pol hodine začne lampa svietiť na červeno, čo znamená, že za hotel musíte zaplatiť plnú sumu. Svetlou stránkou však stále zostáva fakt, že ak telefón nepoužijete vôbec, ubytovanie máte úplne zadarmo.

Zdroj: thisisinsider.com

Pozri aj:

Najčítanejšie

Test dlhovekosti: Aká je pravdepodobnosť, že sa dožijete vysokého veku?
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Vtáčika z rozprávky Rio už vo voľnej prírode nenájdete. Vedci ho vyhlásili za vyhynutého
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči

Odporúčané články: