Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Viete, prečo sú strieborné šperky také obľúbené?

Krása striebra

Krása striebra spočíva v jeho vzhľade. Strieborné šperky vďaka nemu vyniknú na každej žene. Obľúbenosť si získalo tiež vďaka tomu, že je vhodné na každodenné nosenie aj na špeciálne slávnostné príležitosti. Vaše strieborné šperky tak môžete nosiť kedykoľvek. Stačí, keď si zakúpite niekoľko rôznych kúskov.

Ak svoj strieborný šperk budete pravidelne ošetrovať, zachová si svoj lesk a príťažlivosť po dlhú dobu. Pre lepšiu životnosť vyberajte strieborné šperky potiahnuté vrstvou rhodia.

Ktoré strieborné šperky sa hodia práve k vám?

Obľúbené strieborné šperky milujeme pre ich univerzálnosť. Pre ženy s tmavšou pokožkou sú najvhodnejšie menej nápadné kúsky ozdobené zirkónmi, kryštálmi Swarovski alebo drahými kameňmi. Vhodná je aj kombinácia s bielymi perlami. Ženám so svetlejšou pokožkou a vlasmi pristanú výrazné strieborné šperky ako brošne alebo náhrdelníky.

Zdroj: Pexels

Okrem toho si strieborné šperky svoju popularitu získali aj pre rozmanitosť ponuky, ktorú nájdete na trhu. Môžete si vyberať z najlacnejších jednoduchých kúskov až po tie najdrahšie. Práve kvôli tomu sú obľúbené aj u mužov. Ponuka na trhu je dostatočne široká na to, aby mohli potešiť svoju partnerku naozaj originálnym darčekom.

Strieborné prívesky

Na výber máte z rôznych druhov šperkov zo striebra: náušnice, prstene, retiazky, hodinky a strieborné prívesky. Môžete si ich kúpiť so vsadeným drahokamom, perlou alebo lacnejšie modely s kryštálmi Swarovski.

Strieborné prívesky oživia celkový vzhľad vášho šperku. Ich výhodou je, že nemusíte mať na každý prívesok samostatnú retiazku. Postačí vám jedna alebo dve rôznej dĺžky, a potom si vaše prívesky môžete ľubovoľne kombinovať.

You don't have permission to register