Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Štýlové sedenie vám zaručí správna stolička pre každodennú prácu nielen pri počítači

Môže byť zlá stolička prínosom?

Ak vám to okolnosti a podmienky nedovolia, musíte sa uspokojiť, možno aj v práci, s tým, čo máte. Nemusíte byť ale smutní, pretože aj zlá stolička „má pre vašu prácu prínos“. Bude to znieť možno trochu ironicky, no takéto nepríjemné a nepohodlné sedenie vám nedovolí zostať sedieť v pokoji, pretože sa snažíte si nájsť správnu polohu, od ktorej závisí aj vaša schopnosť reakcie a vnímania okolia. Minimálne vďaka takémuto sedeniu pri práci nezaspíte.

Potrebujete komfort!

Ak musíte vyhľadávať nepríjemné pózy, krivo sedieť a hrbiť sa, vedie to ku skolióze a osteochondróze.  Chrbtica trpí, najmä, ak takto pacujete 8 hodín 5 dní v týždni. V takýchto prípadoch je prinajmenšom základom a nutnosťou dobre vybaveného pracoviska  a kancelárie kvalitná konferenčná stolička.

Umožňuje vám zabudnúť na telo a pracovať s mysľou. Konštrukcia by mala zabezpečiť udržanie racionálnej pracovnej pozície pri práci na počítači tak, aby sa znížilo statické napätie svalov na krku a v oblasti ramien, čím sa logicky zabráni vzniku únavy. Typ pracovnej stoličky (kresla) by mal byť zároveň zvolený s ohľadom na výšku užívateľa, charakter a trvanie práce s počítačom. Ideálne je, ak je jej systém sedenia nastaviteľný a stolička polohovateľná.

So sedooz.sk si vyberiete aj správny typ exteriérovej stoličky

Odporúčané vlastnosti dobrého sedenia by ste mali dodržiavať aj pri výbere odolnej exteriérovej stoličky, ktorá vám bude slúžiť naozaj dlho a dobre. Široká ponuka obrovského množstva výrobcov vám však ten najlepší produkt nezaručuje a orientovať by ste mali svoju pozornosť len na overených dodávateľov ako je napríklad sedooz.sk

Nájdenie správnej stoličky je predsa celá veda, o čom sa často presviedčate až po jej zakúpení, kedy zisťujete, že vám na nej niečo nesedí.

Dobré stoličky sú však základom príjemnej a pohodlnej práce a investícia do zdravia, vyššieho výkonu a perfektného dizajnu. Investované peniaze sa vám ale určite nevrátia vo forme účtov, ale v podobe bezbolestivej chrbtice a nových síl do nového dňa. Tak to pri najbližšej možnej príležitosti skúste.

You don't have permission to register