Search
Close this search box.

Známu blogerku nevpustili do Louvre. Mala vraj nevhodné oblečenie

Svoje o tom vie aj známa austrálska blogerka Newsha Syeh, ktorá sa pri návšteve Paríža rozhodla nevynechať ani svetoznáme múzeum Louvre. Pri vstupe však zažila nepríjemnú situáciu. Zastavil ju bezpečnostný pracovník, ktorý ju rázne informoval, že v oblečení, čo má na sebe, ju dovnútra nemôže vpustiť.

Dôvodom mali byť príliš krátke čierne šaty, ktoré blogerku viac odhaľovali, než zahaľovali. Okrem toho, že ju strážnik so znechutením vyzval, aby odišla a „zakryla sa“, si podľa jej slov neodpustil aj pár nevhodných poznámok.

https://www.instagram.com/p/Bp0LWGZgz9k/

Po tomto incidente sa blogerka rozhodla, že to nenechá len tak. Na svojom Instagrame, kde má vytvorenú veľmi slušnú komunitu s vyše 240 000 fanúšikmi, zverejnila fotku v outfite, kvôli ktorému ju do múzea nevpustili. Uviedla, že „má zlomené srdce“ a nariadenie označila za archaické. Medzi fanúšikmi okamžite našla množstvo pozitívnych a podporných odkazov.Chýbajúce pravidlá

Vyzerá to tak, že dané nariadenie bolo ovplyvnené len subjektívnym názorom samotného strážnika. Ak by ste sa totiž pozreli na oficiálnu webstránku múzea, zistíte, že nemá zakotvený žiadny konkrétny outfit, ktorý sa od vás pri vstupe vyžaduje. Objavíte tu iba nariadenie, podľa ktorého sem nesmiete prísť nahí, oblečení len v plavkách, bez topánok, či bez zakrytia hrudníka.

Aj z tohto dôvodu jej fanúšikovia poradili, aby podala na múzeum sťažnosť, nenechala sa znechutiť a išla radšej objavovať ďalšie krásne miesta, ktoré Paríž ponúka.

Zdroj: thisisinsider.com

Pozri aj:

Najčítanejšie

Test dlhovekosti: Aká je pravdepodobnosť, že sa dožijete vysokého veku?
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Vtáčika z rozprávky Rio už vo voľnej prírode nenájdete. Vedci ho vyhlásili za vyhynutého
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči

Odporúčané články: