Search
Close this search box.

Vyhrajte dva lístky na premiéru nového Star Wars do Londýna

Aj vy sa už neviete dočkať kedy príde do kín film STAR WARS: Vzostup Skywalkera a dozviete sa ako dopadne boj o slobodu? Zbystrite pozornosť, jeden z vás sa môže zúčastniť so sparing partnerom na gala premiére filmu priamo v Londýne.


Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znova spoja sily, aby vzali divákov na epickú výpravu do praďalekej galaxie. Predpredaj lístkov na premiéru je už spustený a jeden šťastlivec si bude môcť ísť pozrieť vďaka Cinema City film Star Wars: Vzostup Skywalkera priamo na gala premiéru v kine Leicester Square v Londýne.

Zdroj: Cinemacity

Mechanika je úplne jednoduchá, kúpite si lístok, buď v kine Cinema City alebo online na www.cinemacity.sk. Registrujete číslo svojej vstupenky do 5. decembra na tejto stránke a 15.decembra sa dozviete, či ste vyhrali zájazd pre dve osoby na londýnsku premiéru Star Wars, kde bude celý produkčný a herecký tím. Ak náhodou nevyhráte, nezúfajte, o tom ako dopadne veľkolepý záver Ságy Skywalkerov sa dozviete od 19. decembra v kinách Cinema City. Film si môžete vychutnať aj v kinosálach 4DX a SUPERSCREEN Cinema City Aupark.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
10 faktov o legendárnom Levom kráľovi, ktoré vás zaručene prekvapia

Odporúčame: