Search
Close this search box.

Bývajte moderne a s vtipom

Okenná sieť proti hmyzu je vyrobená z extrudovaného hliníkového rámu s natiahnutou sieťou zo sklolaminátového vlákna. Typicky sú tieto siete inštalované najčastejšie na moderných plastových oknách, no mnohé modely využijete aj pri staršom type okna.

Výhodou je, že takúto sieť si môžete nechať zhotoviť na mieru a nebehať pritom po žiadnych obchodoch. Vyberiete si správnu veľkosť, hĺbku profilu a dokonale identické farebné prevedenie s rámom okna, aby o sieti nevedel, okrem hmyzu, naozaj nik.

Všímajte si aj veľkosť buniek na sieti, ktorá potom určuje funkcie a účel siete – čím menší je priemer buniek, tým sú funkcie rozmanitejšie – počnúc ochranou pred hmyzom a končiac ochranou pred peľom rastlín, ktoré vám spôsobujú alergie.

Sklolaminátová tkanina je na výrobu sietí proti hmyzu na našich oknách a dverách prakticky štandardom. Táto mriežka je špeciálne vyrobená najčastejšie v šedej farbe, čo ju robí na pozadí okenného skla takmer neviditeľnou. Na žiadosť zákazníka však môže byť vyhotovená aj v inej farbe.

Spôsob inštalácie zvládne každý

Výhodou týchto sietí proti hmyzu je ich jednoduchá inštalácia pomocou niekoľkých spôsobov. K tomu najjednoduchšiemu patria otočné úchyty. Vybrať si ale môžete sieť proti hmyzu na dvere, ktorá sa dá jednoducho rolovať, vďaka čomu vám nebude pri prechode na terasu pod tieň veľkej markízy brániť žiadne krídlo dverí.

Siete proti hmyzu sú:

  • vyrábané na mieru;
  • cenovo dostupné;
  • jednoducho sa inštalujú;
  • majú dokonalý dizajn;
  • a spĺňajú svoj účel.

Vyberte si ich podľa svojich špecifických potrieb a požiadaviek aj vy a určite sa o všetkých dobrých vlastnostiach veľmi rýchlo presvedčíte aj v praxi. Je to naozaj pohodlné riešenie, kde v priebehu niekoľkých dní, po vytvorení objednávky, môžete mať hotovú sieť proti hmyzu u vás doma a na vašom okne.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
Chcete sa cítiť doma ako na pláži? Firma vyrába unikátny produkt, ktorý vám ju prinesie do záhrady
RECEPT: Rýchly a jednoduchý banánový chlebík

Odporúčame: