Search
Close this search box.

Skúste sa obliecť netradične. Koncept zo Slovenska sa stal veľkým hitom

Zaujímavo a celkom vtipne sa vám to s troškou originálneho nádychu môže podariť aj s pomocou dámskych a pánskych tričiek z Bastard-u.

Vtipné tričko s potlačou

Vybrali ste sa do obchodného centra, pretože je čas na zmenu a nový „look“, no zrazu zisťujete, že všetko naokolo ste už videli? Nič z tejto ponuky vás nezaujalo? V tom prípade by ste možno mali zamieriť do e-shopu a vybrať si v ňom pekné dámske tričko s potlačou.

Vtipný a zaujímavý príbeh alebo myšlienka, ktorá nadchne nielen vás, ale aj okolie, sa na kvalitnej textílii premení v dokonalý model moderného oblečenia, ktoré vo svojom šatníku jednoducho musíte mať.

Mikiny, tričká, tielka a čiapky

Je jedno, čo z tohto oblečenia najradšej nosíte, vtipná potlač sa dá aplikovať na akúkoľvek textíliu. Určite si tento originálny kúsok odevu zamilujete. Stačí navštíviť bastard.sk a vybrať tričko s potlačou alebo mikinu v správnej veľkosti a najmilším vtipom na nej.

Nedajte sa zaškatuľkovať

Originálnych nápadov a myšlienok je naozaj veľa a v kombinácii s vašou obľúbenou farbou a typom odevu vám bude takéto oblečenie určite robiť radosť pri každej jednej príležitosti.

Nedovoľte ľuďom a vášmu okoliu, aby si váš podľa oblečenia „zaškatuľkovali“.  Dajte im dôvod na to, aby o vás premýšľali alebo si uvedomili, že aj oblečenie môže byť pekné a pritom vtipné.

V širokom sortimente si ten správny kúsok určite vyberiete. Alebo možno nájdete originálny darček, ktorý v tejto podobe v žiadnom inom obchode určite nedostanete. Tento e-shop vám ponúkne hneď niekoľko možností, z ktorých si to svoje a najlepšie riešenie pre seba alebo niekoho blízkeho určite vyberiete. Tak smelo do toho priatelia.

Pozri aj:

Najčítanejšie

TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
V mestskej časti Košice - Šaca vyrastie nová moderná Farmárska tržnica
Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie

Odporúčame: