Search
Close this search box.

Charizmatický herec Keanu Reeves je skutočný dobráčisko. Dokazujú to tieto milé príbehy od jeho fanúšikov

Keanu však nie je len obľúbeným hercom, ale aj človekom so srdcom na správnom mieste. V osobnom živote zažil mnoho tragédií, poznačilo ho aj neľahké detstvo. Napriek tomu vytrvalo bojuje za lepší svet. Žije skromne, veľkú časť svojho majetku daroval charite.

Šepká sa o ňom, že je tak trochu čudák a introvert. Jeho fanúšikovia dokonca vyhlásili 15. jún za Deň dobrej nálady pre Keanu („Cheer up Keanu day“). Vznikol najmä kvôli paparazzi fotografii z roku 2010, z ktorej sa stalo svetoznáme meme. Je na nej osamelý a smutný Keanu sediaci na lavičke v parku.

Zdroj: knowyourmeme.com

Fanúšikovia sa podelili o zaujímavé príbehy

Stretnúť Keanu Reevesa naživo je vraj neopakovateľný zážitok. Jeho fanúšikovia rozprávajú stovky príbehov, ktoré dokazujú, že ide o veľmi milého a skromného človeka. Tie najzaujímavejšie príhody zozbieral portál brightside.me.1. Používateľ @James_Dator zverejnil na Twitteri nasledovný príbeh:

„Keanu prišiel do kina v Sidney, v ktorom som pracoval, v roku 2001. V tom čase pracoval na trilógii Matrix. Bolo to v stredu ráno, kino bolo takmer prázdne. Stál som za pokladňou, nudil som sa. Odrazu sa zjavil chlapík v džínsoch, koženej bunde a jazdeckej prilbe. Trvalo mi 30 sekúnd, kým som spracoval tú prilbu a uvedomil si, kto ju vlastne má na hlave. Bol to Keanu Reeves a chcel si kúpil lístok na film Z pekla s Johnnym Deppom. Mal som šestnásť a v tom strese som sa mu rozhodol dať zamestnaneckú zľavu. To by totiž znamenalo, že by mi musel podpísať jeden papier a ja by som získal jeho autogram.

„Ale ja tu nepracujem,“ povedal zmätený Keanu a zaplatil mi celú sumu lístka.

Bol som z toho hrozne nešťastný. O dve minúty neskôr mi na kanceláriu ktosi zaklopal. Bol to Keanu. 

„Uvedomil som si, že ste pravdepodobne chceli autogram. Tak som vám to podpísal,“ povedal a podal mi blok zo zmrzliny, na zadnej strane bol jeho podpis.

Neskôr som tú zmrzlinu našiel v koši a pochopil som, že si ju kúpil len preto, aby mi na blok mohol dať autogram.“   

2. Ďalší fanúšik napísal:

„Keanu na hrad! Videl som tohto muža, ako sedí na požiarnom hydrante v New Yorku, a vyzeral pri tom neskutočne cool. Nabral som odvahu prihovoriť sa mu a ukázalo sa, že je to ten najmilší človek pod slnkom. Dovolil mi urobiť si s ním 2 selfie, pretože pri tej prvej sa mi hrozne triasla ruka.“

3. Ďalší príbeh, ktorý hovorí o tom, že nie všetci hrdinovia nosia masky:

„Jedna moja kamarátka sa mi zdôverila, že raz sa jej pokazilo auto a bola nútená zastaviť na krajnici. Nemala telefón a nemohla si zavolať pomoc. Vtom pri nej zastavilo čierne Porsche a hádajte, kto z neho vystúpil. Pokúsil sa jej pomôcť naštartovať auto, keď sa to však nepodarilo, zavolal jej odťahovku. Keď jej auto odviezli, ponúkol jej, že ju odvezie domov, bola to pre neho zachádzka viac než 50 míľ.“

Keanu Reeves nemá problém odfotiť sa s fanúšikmi, podpísať prakticky čokoľvek, či uvoľniť miesto v autobuse. Raz na jeho pozemok údajne vnikli jeho veľkí fanúšikovia. Namiesto toho, aby na nich zavolal políciu, si s nimi dal radšej pivo.

 

Máte radi tohto herca?

 

Zdroj: brightside.me, knowyourmeme.com, Wikipedia 

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: