Search
Close this search box.

Lady Gaga vie, čo je to šikana. Na univerzite sa jej vysmievali vo facebookovej skupine, že nebude úspešná

„Stefani Germanotta, ty nebudeš nikdy slávna.“

 

Tak znel názov skupiny na Facebooku, ktorá vznikla počas speváčkinho štúdia na Univerzite v New Yorku. Stefani Germanotta je rodné meno speváčky, ktorej pseudonym, Lady Gaga, nepoznajú snáď len domorodci v Amazonskom pralese.

Zdá sa, že už ako vysokoškoláčka vzbudzovala veľké vášne. V uzatvorenej skupine s posmešným názvom si ju členovia doslova vychutnávali. Písali, že nemá šancu na úspech, a že chorobne túži po pozornosti. Na titulnej fotografii skupiny bola mladá Stefani s prirodzeným úsmevom na perách, preškrtnutá čiernym krížikom. Už vtedy Lady Gaga intenzívne makala na svojej kariére. Spievala a hrávala na klavír v baroch po celom New Yorku.Úspech si ju našiel 

Lady Gaga sa neprajníkom pomstila tým najlepším spôsobom. Stala sa prvou ženou v histórii, ktorej sa počas jediného roka podarilo získať Zlatý glóbus, Oscara, cenu BAFTA a cenu Grammy.

Zdroj: Facebook

Glóbus, Oscara a cenu Bafta získala za duet Shallow, ktorý naspievala s Bradleym Cooperom pre film Zrodila sa hviezda. Oscar za najlepší herecký výkon jej pritom unikol iba o vlások. Porazila ju Olivia Colman. Ceny Grammy si odniesla domov hneď tri. Za najlepšie popové vystúpenie s piesňou Joanne – Where Do You Think You’re Goin‘?, za najlepší duet a za najlepšiu pieseň napísanú pre film. V oboch kategóriách bodovala už spomínaná pieseň Shallow.Neveril jej ani expriateľ 

So šikanou a ponižovaním má speváčka viac skúseností. Ešte v roku 2010 prezradila pre magazín Cosmopolitan, že mala kedysi priateľa, ktorý jej povedal, že nikdy nebude úspešná, nikdy nevyhrá Grammy, nikdy nezloží hit a dúfa, že zlyhá.

„Raz, keď už nebudeme spolu, si nebudeš schopný objednať ani posratú kávu bez toho, aby si ma nepočul alebo nevidel,” odpovedala mu pred rokmi nahnevaná Lady Gaga.

Nuž, mala pravdu. A v posledných dňoch sa toto jej vyhlásenie netýka len jej bývalého, ale aj nás všetkých. Máte radi Lady Gaga, alebo vám prekáža, že už na vás vyskakuje pomaly aj z chladničky?

Zdroj: dailymail.co.uk, boredpanda.com

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
RECEPT: Rýchly a jednoduchý banánový chlebík
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
Poloplný alebo poloprázdny? To, aký pohár vidíte, o vás prezradí nielen to, či ste optimista

Odporúčame: