Search
Close this search box.

Chcete zažiť Twilight a Hry o život na vlastnej koži? V novom zábavnom parku sa vaše sny stanú skutočnosťou

Celkovo 10 tematických atrakcií a 25 zážitkových jázd vo virtuálnej realite. To všetko vo futuristickej 10-poschodovej budove, ktorá pripomína gigantickú fazuľu. Ako uvádza portál travelandleisure.com, majitelia zábavného parku Lionsgate Movie World očakávajú, že ho do konca tohto roka navštívi viac než 1,5 milióna turistov.

Inšpirované filmovými hitmi

Chcete si zajazdiť na motorke ako vlkodlak Jacob z Twilightu? Alebo by ste si chceli vyskúšať útek z prísne stráženého väzenia inšpirovaného filmom Plán úteku? Ak ste odpovedali áno, v tom prípade by ste si mali zabezpečiť letenky do čínskeho mesta Zhuhai, ktoré leží v provincii Kuang-tung, neďaleko samostatnej administratívnej oblasti Makao. Mestečko si vyslúžilo prezývku čínske „Las Vegas“, čo je pravdepodobne aj dôvodom, prečo sa investori rozhodli postaviť svoj park práve na tomto mieste.

Zdroj: Reprofoto YouTube

V parku takisto vyrástla replika hlavného mesta Kapitol zo sérií filmov a kníh Hry o život. V obchodoch, ktoré lemujú ulicu, si môžete vyskúšať make-up, účesy a oblečenie inšpirované práve týmito filmami.Nebude núdza ani o akciu

Spoločnosť Lionsgate nemá, okrem Hier o život a ságy Twilight, pod svojimi krídlami tie úplne najznámejšie značky, a tak si musí vystačiť aj s menej atraktívnymi filmami. Spomeňme ešte napríklad filmy Bohovia Egypta, Divergencia či Podfukári. Hry o život a Twilight však budú pravdepodobne dostatočným lákadlom. Veď ktorá fanúšička by sa nechcela vžiť do role Belly a prežiť románik s upírom Edwardom?

Zdroj: Lionsgate

Na svoje si však neprídu len romantické duše, ale aj milovníci akcie. Môžete skúsiť nasadnúť do vznášadla, ktoré vás prenesie ponad ulice Kapitolu z Hier o život. Ak vám nestačí milované filmy len vidieť, počuť a cítiť, môžete ich aj ochutnať. V replike Kapitolu nájdete aj reštauráciu, v ktorej sa podáva špeciálne menu inšpirované jednotlivými dištriktmi.

Zdroj: travelandleisure.com

Pozri aj:

Najčítanejšie

Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
5 vecí, ktoré silné ženy vo vzťahoch nikdy netolerujú
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: