Search
Close this search box.

Existuje vec, ktorá vám prinesie celoročné pohodlie a bezpečnosť na terase

Bez práce nie sú koláče, ale bez odpočinku nie je energia. Preto, aby ste si na seba zarobili a mali na všetko chuť aj energiu, je nutné z času na čas relaxovať. A nakoľko sú dnes možnosti zatiaľ obmedzené a cestovanie do exotických krajín riskantné, jedinou možnosťou je stráviť dovolenku v domácom prostredí. Ak si ale myslíte, že je to nemožné a nemáte na to ideálne podmienky. Moderné pergoly vás presvedčia o pravom opaku.


Moderné pergoly sú dnes celoročným slnečným ochranným systémom pre úpravu rekreačných oblastí nielen pri bazénoch, ale najmä v oblasti terasy, ktorá sa nachádza v blízkosti vášho domu.

Konštrukcia novej generácie pergol je vyrobená pomocou spoľahlivých mechanizmov európskej kvality a inovatívnych látok určených špeciálne pre vonkajšie použitie. Stačí si vybrať vhodné miesto na záhrade, terase alebo balkóne a k tomu vhodný model bioklimatickej pergoly, ktorý disponuje množstvom výhod.

Spoľahlivosť a funkčnosť

Pergoly sú vďaka pevným a otočným lamelám konštrukciou, ktorú je možné kedykoľvek otvoriť alebo zavrieť. Tieto pergoly majú silné podpery, vďaka čomu sa konštrukcia stáva veľmi pevnou a odolnou voči zaťaženiu vetrom. Umožňuje to profil vyrobený z antikorózneho a ľahkého hliníka, do ktorého je integrovaný aj odtokový systém.

Priaznivá klíma

Pokiaľ si potrebujete na terase alebo pri bazéne užiť aj príjemný chládok, no mať pritom neustály prísun čerstvého vzduchu, bolo by vhodné vybrať si profesionálnu bioklimatickú pergolu. Bioklimatická preto, lebo vďaka otvoreným lamelám, je aj pri úplnom tienení zaistené potrebné vetranie a prúdenie vzduchu v jej blízkosti.

Priaznivá klíma takejto konštrukcie vám tak vytára podmienky, ktoré ste si ešte donedávna mohli užívať len na dovolenke v obľúbenom rezorte. Dnes a vďaka kvalitnej pergole ich máte k dispozícii po celý rok. Tak sa o tom presvedčte a leto si vďaka nej užite.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
5 vecí, ktoré silné ženy vo vzťahoch nikdy netolerujú
Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: