Search
Close this search box.

Firma zaujala vulgarizmom v názve čaju. Garantuje jeho upokojujúce účinky

Vyložiť si nohy na stôl, zaliať si hrnček horúceho čaju, nadýchnuť sa jeho omamnej vône a na moment zabudnúť na všetko. Ak milujete rituál prípravy a popíjania tohto lahodného moku, tento produkt bude pre vás ako stvorený. Podmienkou však je zmysel pre humor.

„Nič neporazí klasický čierny čaj. Dlhé roky je neohrozeným držiteľom titulu národný nápoj Británie. Alebo žeby predsa? Áno, predstavujeme vám alternatívu!

Jemná a osviežujúca zmes bylinného čaju s dotykom kamilky a sladkého drievka. Vynikajúca, regeneračná a schopná upokojiť vás. Bojujte proti stresu s týmto znamenitým bylinkovým čajom.

Áno, čítate správne. Náš čaj nielenže úžasne chutí, ale jeho jedinečné vlastnosti utlmia aj tie najmenej pokojné mozgy a odoženú vaše trápenia. Budete sa cítiť dokonale upokojený.“

zdroj: firebox.com

Takto svoj produkt opisuje anglická firma Firefox. Škatuľa tejto lahôdky vás vyjde na cca. 13,- EUR. Firma svoj čaj prezentuje ako ideálny darček pre šéfov, manželky, či svokry – vlastne pre každého, kto má tendenciu prepadať stresu. Otázkou je, či darovaním čaju s týmto názvom dotyčného nevytočíte. Za prípadne infarkty, rozvody, či výpovede už asi firma Firefox nebude niesť zodpovednosť.Faktom však je, že firma nepreháňa, keď vychvaľuje účinky svojho produktu. Už dávno je dokázané, že čaj má upokojujúci vplyv na náš organizmus. V štúdii z roku 2017 sa totiž zistilo, že adepti, ktorí pred spaním pili zelený čaj bez kofeínu, zaspali jednoduchšie, než tí, čo nepili nič. Takisto sa vyjadrili, že sa cítili pod menším tlakom.

Podmienkou pre upokojenie vašich nervov je, aby šálka čaju neobsahovala kofeín. Ten by vás naopak povzbudil. Preto je lepšie siahnuť po bylinkových zmesiach. Na stres najlepšie zaberajú čaje s obsahom kamiliek, medovky, ľubovníka, prípadne materinej dúšky.

Zdroj: firebox.com, unilad.co.uk

Pozri aj:

Najčítanejšie

Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
RECEPT: Rýchly a jednoduchý banánový chlebík
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: