Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Fotografka zachytáva puto medzi deťmi a zvieratami. Pozrite si nádherné zábery inšpirované čistou láskou

Puto medzi deťmi a zvieratami má v sebe niečo magické a nenahraditeľné. Fotografka Andrea Martin, z americkej Západnej Virgínie, sa nechala inšpirovať práve týmto čistým vzťahom a rozhodla sa svetu prostredníctvom svojich záberov ukázať, akú krásu dokáže toto spojenie vytvoriť. 


Ako Andrea uviedla v článku pre portál Bored Panda, sama je mamou štyroch detí a veľkou milovníčkou zvierat. Za svoju prácu, ktorá je zároveň aj jej koníčkom, si už vyslúžila viacero ocenení na medzinárodnej úrovni. 

Podľa jej slov, tajomstvo kvalitnej fotografie je skryté aj v tých najmenších detailoch. Preto sama pri tvorbe dbá nielen na to, aký odev a účes zvolí, ale dáva si záležať aj na prostredí. Preferuje fotenie v exteriéri a rada objavuje nové miesta. Jej najväčšou inšpiráciou sú pritom nielen rôzne maľby, farby, svetlo, ale v neposlednom rade aj jej deti. 

Keďže puto medzi dieťaťom a zvieratami vníma ako niečo rozprávkové, záleží jej na tom, aby jednotlivé zábery boli aj zábavné a kreatívne. Dôležité je si uvedomiť, že aj ten najmenší detail dokáže povýšiť priemernú fotografiu na úžasnú. 

 

Pozrite si ukážku z jej krásnej tvorby:

 

 

 

 

 

 

Zdroj: boredpanda.com

Zdroj titulnej fotografie: Instagram / andreamartinphoto

You don't have permission to register