Search
Close this search box.

Leonardo DiCaprio zverejnil prvú fotku z nakrúcania nového Tarantinovho filmu

Režisér filmu, Quentin Tarantino, prezradil, že Leonardo bude hrať starnúcu hviezdu westernov a Brad Pitt stvárni jeho dlhoročného dabléra. „Obaja sa snažia prežiť v Hollywoode, ktorému už akosi prestávajú rozumieť. Vedľa Ricka (DiCapriova postava) však býva veľmi známa herečka… Sharon Tate,“ pokračuje Tarantino.

Sharon Tate bola talentovaná a krásna herečka, manželka režiséra Romana Polanskeho, ktorá sa stala obeťou vyčíňania „rodiny“ Mansonovcov. Zavraždili ju v jej dome a na stenu jej vlastnom krvou napísali „Prasa“. Tate čakala dieťa. Okrem nej zabili členovia kultu Charles ‚Tex‘ Watson, Susan Atkins a Patricia Krenwinkel, ďalších štyroch ľudí. Sharon umrela ako posledná, pred smrťou údajne prosila vrahov, aby ju zobrali so sebou a zabili ju až po pôrode. Neposlúchli ju.

Nasledujúcu noc zabili ďalších dvoch ľudí, obchodníka Leno LaBianca a jeho manželku Rosemary. Samotný Manson sa týchto jatiek nezúčastnil. Vydal príkaz a jeho sfanatizovaní nasledovníci sa ho ponáhľali vykonať. Umrel vo väzení minulý rok v novembri vo veku 83 rokov.

https://www.instagram.com/p/Bkh21lOH6rf/?taken-by=leonardodicaprio

Vo filme „Once Upon a Time in Hollywood“ sa role nádhernej Sharon Tate zhostí Margot Robbie. Špekulovalo sa aj o Jennifer Lawrence, ale podľa sestry Sharon Tate, Debry, nie je Lawrence dostatočne krásna, aby ju stvárnila.

Tarantinove filmy dlhé roky produkovala firma Weinstein Company, avšak po prepuknutí sexuálneho škandálu Harveyho Weinsteina sa film presunul pod krídla Sony.

Okrem Pitta, DiCapria a Robbie sa môžete tešiť na množstvo ďalších známych hercov, akými sú napríklad Emile Hirsch, Burt Reynolds, Al Pacino, či James Marsden. Samozrejme chýbať nesmú ani Tarantinovi obľúbenci Zoe Bell, Michael Madsen, Kurt Russell a Tim Roth. Legendárneho Steve McQueena stvárni Damian Lewis.

Zdroj: dailymail.co.uk

Pozri aj:

Najčítanejšie

Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
5 vecí, ktoré silné ženy vo vzťahoch nikdy netolerujú
Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: