Search
Close this search box.

Majiteľ fitness centra poskytol jeho členom všetko vybavenie. Chce, aby cvičili aj doma

Vybudovať si vlastné cvičebné návyky a dodržiavať svoj plán býva veľakrát náročné. Ľudia si dávajú mnohé predsavzatia či ciele, ktoré sa im nie vždy podarí dosiahnuť. A keď sa už konečne odhodlajú, príde nejaký ten koronavírus, ktorý im to všetko okamžite prekazí. 


Zatvorené fitness centrá sú však pre mnohých aj kvalitnou výhovorkou, ako poľaviť vo svojej motivácii. Tvrdia, že doma sa im nedarí dokopať k dodržiavaniu svojho cvičebného plánu.

Vyriešil to po svojom

Drew Whitted, majiteľ fitness centra „Be Strong Gym“, z amerického štátu Illinois, nechcel, aby jeho klienti strácali svoju motiváciu. Preto sa rozhodol, že ich podporí v rámci svojich možností. Ako informuje portál goodnewsnetwork.org, Drew umožnil svojim členom bezplatne využívať jeho cvičebné zariadenia aj doma. Ich hodnota pritom nie je zanedbateľná. Predstavuje viac ako 40 000 dolárov, no majiteľa hreje pri srdci, keď vidí, ako sú ľudia aktívni, a ako dokáže cvičenie a pohyb spájať rodiny. 

https://www.instagram.com/p/BkX7BwbnDir/

„Nechceme tu nič nechať. Ak naši členovia nemôžu prísť a trénovať, chceme, aby si výbavu vzali domov a mohli pokračovať v cvičení,“ povedal Drew pre portál CNN. Reakcia nenechala na seba dlho čakať. Jeho ponuku už využilo približne 80 členov, pričom on sám so svojimi zamestnancami pomáhali ľuďom vybrať si to, čo potrebujú. „Bolo to úžasné. Všetko sme to vyčistili za menej ako dve hodiny,“ nadchýnal sa majiteľ. 

Obrovská veľkorysosť

To však nie je všetko. Drew sa tiež rozhodol organizovať každý deň online cvičenia, vďaka ktorým sa môžu členovia jednoducho inšpirovať. V súčasnosti fitness centrum zamestnáva 8 zamestnancov.

Majiteľ je nateraz skalopevne rozhodnutý platiť ich v plnej sume dovtedy, kým bude firma fungovať. Zároveň prisľúbil, že po skončení pandémie si budú môcť v centre členovia užiť mesiac cvičenia úplne zadarmo. 

https://www.instagram.com/p/B7MET99hKw2/

Majiteľove štedré gestá nenechali členov chladnými. Všetci ostali v dobrom šokovaní jeho veľkorysosťou, no trvajú na tom, aby všetky poplatky od nich prijal.

„Len nedávno vložil veľa peňazí do nového vybavenia, komunita stále rastie. Myslím si, že samotné vybavenie je naozaj krásne, takže to bola z jeho strany veľká obeta,“ povedala Paulette Cocco, jedna z verných členiek fitness centra.

Zdroj: goodnewsnetwork.org, cnn.com

Zdroj titulnej fotografie: Facebook / Instagram

Pozri aj:

Najčítanejšie

Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
RECEPT: Rýchly a jednoduchý banánový chlebík
Chcete sa cítiť doma ako na pláži? Firma vyrába unikátny produkt, ktorý vám ju prinesie do záhrady

Odporúčame: