Search
Close this search box.

Museli sa prekonať: Títo herci nenávidia postavy, ktoré ich preslávili po celom svete

Alec Guinness, ktorý si zahral v pôvodnej trilógii Hviezdnych vojen postavu Obi-Wana Kenobiho, sa raz stretol so svojím vášnivým fanúšikom. Ten sa mu priznal, že filmy videl už 100-krát. Herec ho následne poprosil, aby mu sľúbil, že si to už nikdy viac nepozrie. Áno, Alec nenávidel túto kultovú sériu, a obzvlášť vášnivo nenávidel postavu, ktorú tam stvárnil. A to ani zďaleka nebol jediný.

Stránka brightside.me zostavila zoznam hercov, ktorí neznášali svoje postavy v známych filmoch.

1. Robert Pattinson (Edward Cullen, Twilight) 

Zdroj: Pinterest

Robert Pattinson nenávidí postavu svetielkujúceho upíra. Vyjadril sa, že počas filmovania mal pocit, že herecky stagnuje. Tiež dodal, že Edwardovu dokonalosť považoval za smiešnu, a už počas čítania scenára túto postavu nenávidel.2. Evangeline Lilly (Kate Austen, Nezvestní)

Zdroj: lost.fandom.com

Evangeline Lilly sa preslávila rolou Kate Austen v nekonečnom seriáli Lost (Nezvestní). Aj ona cítila, že v neskorších sériách už scenáristi varia z vody a seriál iba umelo naťahujú. O postave, ktorú stvárnila, sa vyjadrila, že na začiatku bola v pohode, no časom sa stala predvídateľná a otravná. Jej jedinou úlohou bolo naháňanie dvoch chlapov po ostrove.

3. Alec Guinness (Obi-Wan Kenobi, Hviezdne vojny)

Zdroj: Wikipedia

Alec Guinness si raz do svojho denníka zapísal, že aj napriek peniazom ľutuje, že vo filme niekedy hral. Hviezdne vojny vášnivo neznášal, považoval ich za „rozprávkový odpad“. Veľmi ho hnevalo aj to, že i napriek tomu, že hral v mnohých kritikmi uznávaných filmoch, si ho ľudia pamätali len práve kvôli úlohe Obi-Wana Kenobiho.

4. Sean Connery (James Bond)

Zdroj: Pinterest

Úloha agenta 007 priniesla Seanovi Connerymu peniaze a slávu, avšak navždy ho s touto postavou previazala. Herec sa vyjadril, že James Bond sa od prvého filmu nikam neposunul.  On ho pritom vždy nenávidel, a dokonca by ho rád aj zabil.

5. Halle Berry (Catwoman)

Zdroj: wallpaperflare.com

Halle Berry „získala“ za svoj výkon v tomto filme Zlatú malinu, ktorá sa udeľuje tým najhorším filmom a hercom. Herečka bola jedna z mála ocenených, ktorí si ju prišli osobne vyzdvihnúť. Počas svojej ďakovnej reči poďakovala spoločnosti Warner Bros. za to, že ju obsadili do tohto príšerného filmu.

6. Megan Fox (Mikaela Banes, Transformers)

Zdroj: Paramount Pictures

Megan Fox si zahrala vo filmovej sérii Transformers objekt túžby hlavného hrdinu. Herečka sa nechala počuť, že nenávidí spôsob, akým je filmová hrdinka zobrazovaná. Jediný pokyn, ktorý dostala od režiséra filmu, bol „Buď sexy“.7. Jamie Dornan (Christian Grey, 50 odtieňov)

Zdroj: Pinterest

Jamie Dornan sa veľmi líši od postavy, ktorú stvárnil vo filme plnom erotiky. Herec je presvedčený, že s filmovým hrdinom by nikdy nevychádzal.

8. Stephen Dillane (Stannis Baratheon, Hra o tróny)

Zdroj: YouTube

Stephen Dillane je jedným z mála, ktorý tento populárny seriál nemiluje. Vyjadril sa, že je preňho príliš brutálny, často údajne ani nevedel, o čo v jednotlivých scénach išlo.

9. Jennifer Garner (Elektra)

Zdroj: stmed.net

Jennifer Garner sa pre rokmi objavila v komiksovom filme Elektra. Jediný dôvod, pre ktorý to urobila, bol ten, že mala podpísanú zmluvu, že sa objaví v ďalšom filme zo sveta Daredevila. Herečka už od začiatku tušila, že ten film bude hrozný. A mala pravdu.

10. George Clooney (Batman, Batman a Robin)

Zdroj: Warner Bros.

George Clooney oľutoval, že sa objavil vo filme Batman a Robin. Pri každej príležitosti sa za to ospravedlňuje fanúšikom tohto komiksového hrdinu.

Zdroj: brightside.me 

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
10 faktov o legendárnom Levom kráľovi, ktoré vás zaručene prekvapia

Odporúčame: