Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Muž našiel svoju peňaženku z roku 1985. Jej obsah zaujal ľudí po celom svete

Muž, ktorý je známy na sociálnej sieti Reddit pod užívateľským menom PatrickMitchellPhoto, zažil pri prezeraní svojich starých vecí skutočnú nostalgiu. V starej bunde objavil svoju peňaženku ešte z roku 1985 a tento nález ho vrátil v myšlienkach späť do jeho tínedžerských čias.

Svoj objav sa rozhodol odfotiť, a fotku následne zverejniť na spomínanej sociálnej sieti. A možno ani netušil, ako sa jeho snímka stane populárnou. Už teraz má niekoľko tisíc komentárov, z ktorých je ihneď jasné, že ľudia jednoducho nostalgické veci milujú.

Na fotke možno napríklad vidieť starý školský preukaz, fotky priateľov, futbalový lístok, tri jednodolárové bankovky, či záhadný lístoček od dievčaťa. Samozrejme, keď už sa muž rozhodol poodhaliť kúsok svojho súkromia zverejnením tejto fotky, ľudia boli zvedaví a začali sa ho pýtať aj na podrobnosti.

Okrem toho, že ich zaujali ženy, nachádzajúce sa na jednotlivých fotkách, objavili sa aj časté komentáre ohľadom možného „milostného listu“, ktorý sa nachádzal v pravom hornom rohu. Skončilo to však len pri dohadoch. Ďalší sa pozastavili aj nad účesmi a oblečením osôb na fotkách, ktoré presne odrážali vtedajšiu dobu 80.tych rokov. Napokon sa našli aj takí, ktorí majiteľovi peňaženky poradili, aby si bankovky ponechal, nakoľko by mohli mať významnú hodnotu. „Som prekvapený množstvom ľudí, ktorých zaujali peniaze… ako artefakty. A nielen to, že som mal v peňaženke iba 3 doláre,“ povedal.

Aj tento prípad je dôkazom toho, že človek ani niekedy netuší, čo a kde má odložené. A keď sa k tomu po rokoch vráti, či už náhodou alebo cielene, môžu mu dané veci „vyrozprávať“ zaujímavý príbeh z minulosti.

Zdroj: ladbible.com

You don't have permission to register