Search
Close this search box.

Na aké novinky z filmového sveta sa môžete tešiť v novembri?

Pár týždňov do Vianoc, nákupné centrá sa začínajú čoraz viac plniť. Nenechajte sa vystresovať a popri nákupoch sa zrelaxujte v kine. Spríjemnite si čas výbornými filmami z pestrej ponuky od Cinema City. 


Ladies Movie Night – Charlieho anjeli – 12.11.

Babská jazda sa začína. Charlieho anjeli (Kristen Stewartová a Elly Balinská) sa vždy starali o bezpečnosť a ponúkali investigatívne služby súkromným klientom. Skupina najlepšie vycvičených žien s vražednými schopnosťami a inteligenciou, pod vedením tajomného Charlesa Townsenda, v utajení ochraňuje svet. Keď inžinierka Elena (Naomi Scottová) zistí, že technológiu, ktorú vyvíjala, chce jej šéf predávať ako zbraň, rozhodne sa mu postaviť.

Zdroj: Cinema City

Obráti sa na Charlieho anjelov, aby jej pomohli a stane sa jednou z nich. Akčné a zvodné špiónky musia čeliť ďalším nástrahám a hrozbám, aby ochránili životy nás všetkých. Užite si zvodne nebezpečných anjelikov 12.11. na Ladies Movie Night v kinách Cinema City Eurovea! Ak si nechcete nechať ujsť túto babskú jazdu a ešte nemáte lístky, kúpite si ich TU

Le mans 66 – 14.11.

Strhujúci príbeh o automobilovom konštruktérovi Carroll Shelby a britskom šampiónovom jazdcovi Ken Miles, ktorí spoločne navrhnú pre automobilku Ford revolučné závodné auto. Ford II sa totiž chce pomstiť Enzovi Ferrarimu výhrou na okruhu Le Mans, ktorého autá z dielne Ferrari nepretržite vyhrávajú.

Zdroj: Cinema City

Shelby, Miles a ich tím sú pripravení poraziť neporaziteľné Ferrari, fyzické zákony a ich vlastných démonov. Ich úsilie si však vyberá nemalú daň – avšak pocit víťazstva je oveľa silnejší. Tento film si môžete užiť a vychutnať so špeciálnymi efektmi aj v 4DX v Cinema City Aupark. 

Depeche Mode – 21.11.

Hudba ľudí spája a mení ich životy. Kto iný by to mal vedieť lepšie než kultová skupina Depeche Mode, ktorá v rokoch 2017/2018 odohrala 115 koncertov v rámci svojej Global Spirit Tour pre viac ako 3 milióny fanúšikov po celom svete. Povolali režiséra Antona Corbijna, autora klipov svetoznámych hitov ako Personal Jesus alebo Enjoy the Silence, aby zachytil neuveriteľnú energiu ich vystúpení a spolu s ňou aj príbehy šiestich najvernejších fanúšikov.

Výsledkom je pôsobivý koncertný film, ktorý zachytáva vzrušujúcu show v belínskej Waldbuhne v roku 2018 spoločne s intímnym pohľadom na to, ako sa tvorba Depeche Mode premieta do života ich priaznivcov. Koncert si môžete do sýtosti užiť v kinosálach Cinema City od 21. novembra. Lístky si kúpite TU

Frozen 2 – 21.11.

Neoddeliteľné sestry sa vracajú v pokračovaní Frozen 2, aby spoločne bojovali proti nepriateľským silám ohrozujúce celé kráľovstvo Arendelle. Nebojácna a večne pozitívna Anna s magickou sestrou Elzou budú spolu so svojimi priateľmi, snehuliakom Olafom, sobom Svanom a horárom Kristoffom, stáť proti začarovaným zlým silám, ktoré chcú Elze a celému kráľovstvu ublížiť. Tento film si môžete užiť a vychutnať so špeciálnymi efektmi aj v 4DX v Cinema City Aupark. 

S chuťou Toskánska – 28.11.

Zdroj: Cinema City

Arturo bol uznávaný michelinský šéfkuchár, až kým pre problémy s ovládaním hnevu neskončil vo väzení. Po prepustení musí robiť verejnoprospešné práce, a tak učí variť skupinku ľudí s Aspergerovým syndrómom. Hoci ich spôsob myslenia je mu vzdialený, v jednom zo svojich študentov objaví kulinárskeho génia a rozhodne sa mu pomôcť vyhrať kuchársku súťaž. Temperamentný kuchár a jeho znevýhodnený študent tak vytvoria originálnu dvojicu, pre ktorú žiaden sen nie je nesplniteľný.

V novembri si môžete ešte stále v kinách Cinema City pozrieť slovenskú novinku Amnestie, Sirotu Brooklyn, animák Rodina Addamsovcov a nového Terminátora, ktorý sa premieta aj v 4DX a SUPERSCREEN v Cinema City Aupark. Okrem iného je spustený aj predpredaj lístkov na premietanie filmu Star Wars – Vzostup Skywalkera. Lístky kúpite TU

Pozri aj:

Najčítanejšie

Test dlhovekosti: Aká je pravdepodobnosť, že sa dožijete vysokého veku?
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Vtáčika z rozprávky Rio už vo voľnej prírode nenájdete. Vedci ho vyhlásili za vyhynutého
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť

Odporúčané články: