Rihanna je v súčasnosti oficiálne najbohatšou hudobníčkou na svete

Barbadoská speváčka Rihanna je už niekoľko rokov neodmysliteľnou súčasťou popovej hudobnej scény. Hoci o nej v súčasnosti nie je až tak počuť, nemožno povedať, že by zaháľala. Ako informuje portál unilad.co.uk, aktuálne sa jej podarilo dosiahnuť titul „najbohatšej hudobníčky sveta“. 


Dalo by sa povedať, že Rihanna bola neprehliadnuteľná od okamihu, kedy sa prvýkrát predstavila hudobnej verejnosti. Postupnými krokmi sa dostávala na vrcholy hudobných rebríčkov a už vo svojich 32 rokoch dosiahla veľké bohatstvo. Zaradila sa medzi TOP 5 najbohatších hudobníkov sveta a predbehla aj Eltona Johna či Micka Jaggera.

Kým prvý album „Music of the Sun“ uviedla speváčka v roku 2005, jej zatiaľ posledný album „Anti“ uzrel svetlo sveta v roku 2016. Okrem hudby si však dokázala veľmi slušne zarobiť aj vďaka svojim ďalším aktivitám. Ešte v roku 2017 uviedla na trh kozmetickú značku „Fenty Beauty“, a v nasledujúcom roku vlastnú radu spodnej bielizne „Savage X Fenty“

Jej majetok sa v súčasnosti odhaduje na 468 miliónov libier. Predčila tak aj Madonnu so 462 miliónmi libier, Celine Dion s 365 miliónmi libier či Beyoncé s 325 miliónmi libier. 

Zdroj: unilad.co.uk

Zdroj titulnej fotografie: Flickr / wall paperazzi

You don't have permission to register