Search
Close this search box.

Rodina Addamsovcov je späť: Pripravovaný animák sa dočkal prvého oficiálneho teaseru

Sú čudní, chladní, morbídni. No napriek tomu si dokázali získať srdce nejedného z nás. Do pamäti divákov po celom svete sa po prvýkrát vryli predovšetkým vďaka americkému televíznemu seriálu, ktorý bol natočený ešte v 60. rokoch. Nejeden skalný fanúšik si však tieto epizódy neváha pustiť ešte aj teraz, desiatky rokov po poslednej klapke.

Neostalo však len pri úspešnom seriáli. V 90. rokoch sa svet dočkal až troch rodinných filmov s touto podarenou rodinkou, konkrétne Addamsova rodina (1991), Addamsova rodina 2 (1993) a Návrat Addamsovy rodiny (1998). A hoci sme o nich odvtedy, bohužiaľ, nepočuli, onedlho sa opäť vracajú na scénu v plnej paráde. I keď možno trochu v netradičnejšej podobe, než na akú sme u nich zvyknutí.

Zdroj: botabota.ca

Animovaný návrat už tento rok

Ako uvádza portál polygon.com, Rodina Addamsovcov sa v nadchádzajúcom animovanom filme vracia späť ku svojim pôvodným koreňom. Možno len málokto totiž vie, že hoci tento animovaný filmový počin bude novinkou, s animovanou podobou hrdinov sme sa už mohli stretnúť omnoho skôr, než sa na svetlo sveta dostal samotný televízny seriál. Konkrétne išlo o karikatúry z 30. rokov, o ktoré sa zaslúžil Charles Addams, vtedajší známy autor komiksov.Hoci sa o tom, že takýto animák má vôbec vzniknúť, vedelo už nejakú dobu, prvý oficiálny teaser sa objavil len nedávno. A možno povedať, že fanúšikovia si určite prídu na svoje. Ukážka je tak správne šialená a strašidelná, že sa po jej zhliadnutí pravdepodobne vrátite v čase. Chýbať nesmie ani enormne vysoký Lurch, jeho verný spoločník Vec, či tak trochu neopatrný strýko Fester.

To však nie je všetko. Postavám majú prepožičať svoj hlas skutočne zvučné mená. Tak napríklad Gomez dostane hlas Oscara Isaaca, Morticia zase Charlize Theron a za postavou Wednesday budete počuť Chloë Grace Moretz. Film by sa mal dostať do kín už 11. októbra tohto roka.

 

Dovtedy si pozrite aspoň úplne prvý oficiálny teaser: 

Zdroj: Wikipedia, polygon.com, csfd.cz 

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: