Search
Close this search box.

Toto sú tričká s originálnou potlačou pre milovníkov áut

Rozmýšľate nad trefným darčekom prípadne chcete svoj šatník doplniť o naozaj originálny kúsok? Vytvorte si tričko s potlačou na motív auto moto.

Aj keď sa v dnešnej dobe môžeme obliecť do tričiek veľkého množstva motívov, ktoré nám ponúkajú obchodné reťazce, nie vždy dokážu naplniť naše predstavy úplne ideálne. Ak ste doteraz nedokázali svojho favorita v ponukách nájsť, vytvorte si vďaka navrhnisi.sk vlastné. Tričká s vlastnou potlačou sú vhodné práve pre tých, ktorí chcú na svoje oblečenie umiestniť niečo súvisiace s ich záľubami. Veľkú spokojnosť určite pocítia hlavne fanúšikovia motorového sveta.

Vlastníte nejaké originálne auto alebo sa vám len páči konkrétna značka? Vytvor si u nás tričko s potlačou, medze sa v predstavivosti nekladú. Na výber máte dámsky, pánsky aj detský vzor v desiatkach farieb. Medzi nimi nájdete štýly ako V-neck, Basic, Triumph, Fit V-Neck, Resist, Fit-LS, Racer, Elegance či Slim.

Potlač tričiek vysokej kvality či špičkový textil uspokoja všetkých milovníkov adrenalínu a vône benzínu. Je len na vás, či zvolíte čiero-biele alebo farebné prevedenie. Ak ale nedisponujete svojou konkrétnou fotkou či obrázkom, určite si vyberiete aj z našej skvelej ponuky. Veľkej popularite sa tešia retro motívy ako Škoda (aj s legendárnou „Stovkou či Rapid“), Karosa, Praga V35, Zetor či JAWA Pionier. Uspokojiť vieme aj milovníkov takmer všetkých svetových značiek či dokonca kombajnistov…

Nie len tričká tvoria našu ponuku. Objednať si môžete aj polokošele, tielka, mikiny s vlastnou potlačou, šiltovky či dokonca rúška. Z foto darčekov odporúčame upriamiť pozornosť na možnosť výroby originálnych hrnčekov, Puzzle, vankúšov a záster, odznakov a magnetiek, tašiek či podložiek pod myš. K dispozícii máme aj darčekové poukážky viacerých hodnôt. Viac už na našom webe navrhnisi.sk.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: