Search
Close this search box.

Rolety: Dokonalé, elegantné a moderné svetelné filtre do vašej domácnosti

Výhody screenových roliet vás presvedčia

Žalúzie alebo rolety sú považované v súčasnosti za dokonalé svetelné filtre a okenné panely, ktoré sa dajú veľmi dobre kombinovať s akýmkoľvek dizajnom interiéru, ale aj exteriéru. A práve nové screenové rolety vám môžu zaistiť plnohodnotné tienenie a dostatok svetla, ktoré sa k vám cez moderné okná dostáva do izby.

Výhodou screenových roliet je fakt, že látka, z ktorej sú tkané, je redšie tkaná alebo inak povedané perforovaná, vďaka čomu máte zaručený dokonalý kontakt so svetlom, no nikto nebude vidieť, čo sa u vás doma deje, pretože máte tieto moderné rolety. Ide o exteriérové zariadenie, ktoré je charakteristické vysokou odolnosťou proti vetru a moderným spôsobom inštalácie, pre vaše rodinné sídlo, ale aj byt, v ktorom sa potrebujete cítiť komfortne.

Neviete odolať kráse a jednoduchosti látkových roliet?

Niet divu, pretože tento typ tienenia je stále veľmi populárny. Pestrofarebné látkové rolety sa pohodlne ovládajú, ľahko sa čistia a nepôsobia tak ťažkopádne ako klasické kovové alebo drevené žalúzie. Látkové rolety môžu premeniť atmosféru v interiéri, zachovať potrebné filtrovanie svetla a určitým spôsobom izolovať izbu od diania a teplôt v exteriér.

Okrem útulnosti sa postarajú aj o vytvorenie voľného priestoru v oblasti okien, čo závisí aj od spôsobu ich inštalácie, ktorý si samozrejme môžete vybrať. Výhodou je aj to, že sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a rozmeroch, čo pokryje potreby rôznych okien.

Ovládať ich môžete ťahom ruky, šnúrou, retiazkou, špeciálnou kľukou, dokonca vypínačom alebo ovládacím zariadením, ktoré pohodlie ich použitia maximálne zefektívni. Výber je ale na vás, my vám ich však môžeme skutočne len odporučiť, pretože majú svoj zmysel.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
RECEPT: Rýchly a jednoduchý banánový chlebík
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
Chcete sa cítiť doma ako na pláži? Firma vyrába unikátny produkt, ktorý vám ju prinesie do záhrady

Odporúčame: