Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Najlacnejšie PZP: Vaša finančná istota a ochrana v prípade kolízie

Každý jeden absolvent autoškoly, ktorý získal vodičské oprávnenie a zaobstaral si auto – veľmi dobre vie, že bez povinného zmluvného poistenia by nemalo jeho vozidlo prejsť ani kilometer. Ide o druh krytia rizika dopravných nehôd a slúži na vaše oslobodenie hradiť poškodenému v prípade kolízie vzniknuté škody.

Obrovský počet ponúk však môže vaše hľadanie ideálneho poistného krytia poriadne skomplikovať a obrať vás nielen o vzácny čas, ale časom aj nemalé financie. Aby ste si preto pre seba a svoju väčšiu istotu na cestách zaistili stopercentnú ochranu a neprišli ste o všetky financie, máme pre vás niekoľko rád, ako si to správne a hlavne najlacnejšie PZP vybrať.

Prečo je PZP poistenie potrebné?

PZP poistenie auta vám poskytuje finančnú ochranu v prípade nehody. Ak preto vlastníte auto, s ktorým sa aktívne prepravujete na potrebné miesta, zo zákona potrebujete aspoň základnú úroveň krytia, nazývanú povinné zmluvné poistenie. Ide o poistenie zodpovednosti za škodu, ktorú spôsobíte pri dopravnej nehode druhej strane.

Ak toto poistenie nemáte, sankcie za jazdu bez poistenia môžu byť v podobe pokuty, v niektorých prípadoch vám môže hroziť aj odobratie vodičského preukazu.

Online PZP porovnanie je najjednoduchší spôsob výberu

Pred podpísaním zmluvy o zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla je vždy dobré si overiť, aké výhody zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla je možné v prípade konkrétneho poistného krytia využiť.

Samozrejme, svoju významnú úlohu zohráva pri výbere výhodného PZP poistenia aj cena. Ideálne je nájsť také, ktoré je lacné a pritom poskytuje kompletný servis v podobe širokospektrálneho krytia. Chodiť však z jednej poisťovne do druhej a zisťovať konkrétne ponuky a výhody vám zaberie veľa času a peňazí.

Online PZP porovnanie je preto najjednoduchšie riešenie. Všetky potrebné údaje stačí zadať do prehľadného formulára. K ničomu sa nezaväzujete a pritom v priebehu niekoľkých sekúnd a po zadaní potrebných parametrov získate kompletný prehľad tých najlepších ponúk.

Ak si teda chcete ušetriť čas, peniaze a často aj nervy, vyskúšajte využiť jednoduché PZP porovnanie a získate viac, než ste čakali.

Zdroj obrázka: Sychugina/Shutterstock.com

You don't have permission to register