Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Sklamal rodičov a potom čakal 6 rokov, kým to mohol napraviť. Príbeh Hanssa je inšpiráciou aj pre nás ostatných

Na strednej škole nebol Hanss príliš horlivým študentom. Ako sám priznáva, nevybral sa tou správnou cestou. A akonáhle ešte rodičom oznámil, že bol vylúčený zo štúdia na vysokej škole, nastal zásadný zvrat. Rodičia boli sklamaní a naplnení smútkom. Naposledy sa takto tvárili, keď zomrel Hanssov starší brat. Hanss si vtedy povedal, že už nikdy nespraví niečo, po čom by tento ich výraz uvidel opäť.

Preto sa nasledovný semester po vylúčení rozhodol, že sa do školy vráti, avšak už s úplne odlišným postojom. Bohužiaľ si už však musel školné platiť sám. Zo začiatku na to využil vlastné úspory. Neskôr si vzal pôžičku od univerzity, ktorú ale napokon nemal z čoho splácať, takže musel vynechať jesenné kurzy.

V lete 2016 zanechal prácu v banke a odišiel pracovať ako pomocník na lešení. Počas toho spoznal mnoho skvelých ľudí, ktorí ho nechali bývať u seba, keďže vedeli, v akej neľahkej situácii sa nachádza.

Postupne sa mu podarilo splatiť dlh a venovať sa nepretržite štúdiu až do jari 2018. Potom už ostávalo snáď len jediné. Po šiestich rokoch oznámiť konečne rodičom radostnú novinu. Preto si ich zavolal pod zámienkou spoločného rodinného fotenia pre projekt. Po tom, ako im oznámil, že spromoval, nedokázala rodina skryť úprimné dojatie.

 

Pozrite si nasledovné fotky, ktoré hovoria naozaj za všetko:

 

 

Zdroj: boredpanda.com

You don't have permission to register