Search
Close this search box.

Slovenský trhák od Jozefa Kariku dobýja náš knižný trh. Priepasť láme všetky rekordy

16. októbra vychádza vo vydavateľstve Ikar ďalšia kniha slovenského majstra hororu, Jozefa Kariku. Jej názov bude Priepasť a fanúšikovia sa už podľa všetkého nemôžu dočkať. Hneď prvý deň predpredaja si ju zakúpilo rekordné množstvo čitateľov a Priepasť sa okamžite dostala na prvé miesto v rebríčku bestsellerov.

Zdroj: Martinus

Podobne úspešná bola v histórii existencie Martinusu jediná zahraničná kniha. Dlhoočakávaný ôsmy diel série kníh o malom, respektíve už veľkom čarodejníkovi, Harry Potter a prekliate dieťa.

„Nemám na to slov. Prosto mám najfantastickejších čitateľov a čitateľky, veľmi im za takú podporu ďakujem.“ povedal Jozef Karika pre webnoviny.sk.Jozef Karika je v kurze. Začiatkom roka 2019 bude mať v kinách premiéru film podľa jeho zimomriavkovému trileru Trhlina, v ktorom sa zaoberá podozrivými zmiznutiami ľudí v pohorí Tríbeč. Film vzniká pod taktovkou skúseného režiséra Petra Bebjaka.

Aj svoju ďalšiu knihu Priepasť Karika naviazal na konkrétne miesto, tentoraz ide o skalnú plošinu v Tatrách, kde podľa starej legendy neznáma sila núti ľudí skočiť do priepasti a zabiť sa. Hlavný hrdina, bývalý lezec trpiaci panickým strachom z výšok sa v knihe pokúsi túto záhadu objasniť. Niet pochýb, že knižná jeseň na Slovensku sa bude niesť v znamení strachu.

Zdroj: Facebook, Martinus, Webnoviny 

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
Chcete sa cítiť doma ako na pláži? Firma vyrába unikátny produkt, ktorý vám ju prinesie do záhrady
Mladá či stará žena? To, čo na obrázku uvidíte ako prvé, o vás veľa napovie

Odporúčame: