Search
Close this search box.

Johnny English je späť v plnej sile. Pozrite si trailer, ktorý sľubuje príjemný (nielen) komediálny zážitok

Aktuálne sa herec objavil už v treťom pokračovaní série Johnny English, ktoré malo v našich kinách premiéru 24. októbra 2018. Ak by ste sa však pozreli na to, v akom časovom období filmy vychádzali, je jasné, že si Atkinson dal načas. Kým prvý diel mal premiéru v roku 2003, druhý až v roku 2011. Tentokrát, s odstupom 7 rokov, sme sa teda dočkali tretieho dielu, na ktorom sa herec sám v dosť veľkej miere podieľal aj ako spoluautor.

Starší, ale plný energie

K novému prípadu sa English, ako inak, dostáva úplnou „náhodou“. Nikto iný nie je k dispozícii, aby krajinu zachránil, tak prečo nie? Už ako veterán, ktorý prepadol čaru učenia na škole, sa do riešenia prípadu vrhá s veľkým entuziazmom a nasadením. Do kontrastu je postavená dnešná doba, fungujúca vo veľkej miere na akejsi „dátovej závislosti“, a jednoduchosť hlavného hrdinu, ktorý sa snaží za každú cenu ostať sám sebou a dokázať, že aj podivnejším konaním sa dá dostať do cieľa.

zdroj: culturewhisper.com

Ak ste si obľúbili postavičku Bougha, stretnete sa s ňou aj tu. Po absencii v druhej časti si túto rolu zopakuje Ben Miller. Zaujímavým osviežením je prítomnosť Olgy Kurylenko, ktorá si zahrala aj v skutočnom filme o Jamesovi Bondovi.

Oplatí sa vidieť

Samozrejme, názory na film sa už teraz dosť rôznia. Jedni mu vyčítajú nelogickosť, ďalší zasa slabší komediálny obsah. Ak ste však večným fanúšikom Rowana Atkinsona a už len pri pohľade naňho sa vám jemne dvíhajú kútiky úst, nemali by ste si nechať ujsť ani tento film. Už samotný trailer totiž sľubuje príjemný (nielen) komediálny zážitok.Napokon, pozrite si trailer a presvedčte sa sami: 

Pozri aj:

Najčítanejšie

Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
RECEPT: Rýchly a jednoduchý banánový chlebík
Chcete sa cítiť doma ako na pláži? Firma vyrába unikátny produkt, ktorý vám ju prinesie do záhrady

Odporúčame: