Search
Close this search box.

Toto sú špičkové zariadenia, ktoré sa postarajú o krásu vášho oblečenia

Zoznam potrebných domácich spotrebičov pre domácnosť bol kedysi obmedzený na žehličku, sporák, práčku a chladničku. Teraz je inventár týchto elektrických domácich asistentov omnoho väčší. Dôvodom je, že ich výrobcovia prišli na niekoľko nových a univerzálnych spôsob, ako si pomocou moderných spotrebičov zaistiť dôstojnú úroveň pohodlia bez kompromisov.

Na dva doplnky z tejto kategórie sa pozrieme aj v našom článku a možno vám v ich výbere a pri rozhodovaní pomôžeme.

Inteligentná Miele práčka

Moderné technológie nám ponúkajú čoraz viac nových príležitostí, aby bol náš každodenný život ešte pohodlnejší. A špičková Miele práčka takouto príležitosťou rozhodne je.

Ide o inteligentné zariadenia, ktoré ponúkajú svojim užívateľom a domácnostiam stále viac doplnkových funkcií, ktoré šetria čas a peniaze a robia pranie pohodlnejším, rýchlejším a energeticky úspornejším.

Inteligentný dávkovací systém, ktorý môžete v mnohých práčkach ovládať aj z mobil, pred praním zmieša čistiaci prostriedok a leštidlo s vodou, čo umožňuje ich úplnú aktiváciu. To znamená, že vaše oblečenie sa perie dôkladnejšie a rovnomernejšie, pričom praním strávite menej času a zníži sa riziko poškodenia textilného materiálu.

Systém prania, ktorý sa vám prispôsobí

Inteligentná práčka sa dokáže prispôsobiť nielen vášmu času a potrebám, ale aj množstvu oblečenia, takže sa vyhnete zbytočnému plytvaniu vodou a pracím prostriedkom a môžete začať prať aj s malým množstvom bielizne. Vďaka tomu bude vaše oblečenie zaručene čisté po každom praní, zostane dlhšie čerstvé a ušetríte peniaze za prací prostriedok a vodu.

Nemáte žiadne starosti so sušením

Kvalita oblečenia nie je závislá len od jeho čistenia, ale aj správneho sušenia. Na to máme ale v malých bytoch veľmi zlé podmienky. Výrobcovia moderných spotrebičov preto prišli s novinkou, ktorou je kvalitná sušička Miele.

Toto zariadenie sa postará o vaše odevy po praní. Dôkladne všetko vysuší, zachová v pôvodnej a tej najvyššej kvalite. Zároveň vám tieto zariadenia šetria nielen čas a prácu, ale aj miesto. Zbavujú priestory vlhkosti a ideálnych podmienok na tvorbu plesne.

Tak to s nimi vyskúšajte a starostlivosť o vaše oblečenie im prenechajte. S výsledkom budete nadmieru spokojní.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
Chcete sa cítiť doma ako na pláži? Firma vyrába unikátny produkt, ktorý vám ju prinesie do záhrady
Zaujímavé fakty zo života známych osobností, o ktorých ste (pravdepodobne) nevedeli

Odporúčame: