Search
Close this search box.

Užite si babský večer s filmom Posledná aristokratka

Opäť je tu Ladies Movie Night. Tento mesiac si budú môcť všetky dámy povyraziť a spríjemniť večer 22.10. pri premietaní filmu Posledná aristokratka. 


Dámy každého veku sa tak ako každý mesiac, aj tento, stretnú, hodia starosti za hlavu a užijú si svoj babský večer na Ladies Movie Night. Okrem toho si budú môcť dať welcome drink, otestovať produkty partnerov akcie a vyhrať skvelé ceny v tombole. Tento mesiac sa môžu tešiť na českú komédiu Posledná aristokratka. 

Film Posledná aristokratka stvárňuje príbeh rodeného Newyorčana Franka s rodinou, ktorý zdedí po šľachtických predkoch zámok Kostka na českom vidieku. Ich romantické predstavy o zámku a Čechách sa rázom rozplynú keď spoznajú realitu. Zámok nájdu v stave rozkladu, ďaleko od všetkého spoločenského diania. Nastáva rozhodovanie: predať generáciami vybudované sídlo a vrátiť sa do Ameriky alebo sa pokúsiť zámok Kostka zachrániť.

Ako sa nakoniec rozhodnú sa dozviete v českej komédii už 22. októbra 2019 na Ladies Movie Night v Cinema City Eurovea. Viac informácii o filme ako aj lístky na Ladies Movie Night môžete nájsť na tomto linku. 

Zdroj titulnej fotografie: Cinema City

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Chcete sa cítiť doma ako na pláži? Firma vyrába unikátny produkt, ktorý vám ju prinesie do záhrady
20 typických suvenírov, ktoré si môžete kúpiť na potulkách Európou

Odporúčame: