Užite si babský večer s filmom Posledná aristokratka

Opäť je tu Ladies Movie Night. Tento mesiac si budú môcť všetky dámy povyraziť a spríjemniť večer 22.10. pri premietaní filmu Posledná aristokratka. 


Dámy každého veku sa tak ako každý mesiac, aj tento, stretnú, hodia starosti za hlavu a užijú si svoj babský večer na Ladies Movie Night. Okrem toho si budú môcť dať welcome drink, otestovať produkty partnerov akcie a vyhrať skvelé ceny v tombole. Tento mesiac sa môžu tešiť na českú komédiu Posledná aristokratka. 

Film Posledná aristokratka stvárňuje príbeh rodeného Newyorčana Franka s rodinou, ktorý zdedí po šľachtických predkoch zámok Kostka na českom vidieku. Ich romantické predstavy o zámku a Čechách sa rázom rozplynú keď spoznajú realitu. Zámok nájdu v stave rozkladu, ďaleko od všetkého spoločenského diania. Nastáva rozhodovanie: predať generáciami vybudované sídlo a vrátiť sa do Ameriky alebo sa pokúsiť zámok Kostka zachrániť.

Ako sa nakoniec rozhodnú sa dozviete v českej komédii už 22. októbra 2019 na Ladies Movie Night v Cinema City Eurovea. Viac informácii o filme ako aj lístky na Ladies Movie Night môžete nájsť na tomto linku. 

Zdroj titulnej fotografie: Cinema City

You don't have permission to register