Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

V Levom kráľovi sa objaví aj Beyoncé. Nezabudnuteľná pieseň z pôvodného animovaného filmu dostane novú podobu

Pieseň „Can You Feel the Love Tonight?“ je ľúbostným duetom medzi levicou Nalou a levom Simbom. Prvýkrát sa objavila v animovanej rozprávke Leví kráľ v roku 1994. Tá sa už o pár týždňov dočká svojho nového spracovania. Duet zložil Elton John, ktorý pre Levieho kráľa skomponoval viacero nezabudnuteľných piesní. Pieseň „Can You Feel the Love Tonight?“ aj sám naspieval. Za svoju prácu získal v roku 1995 Oscara za najlepšiu pieseň.

Po pätnástich rokoch sa spoločnosť Disney rozhodla, že nastal čas na novinku. Niet divu, Leví kráľ bol na portáli Ranker zvolený za najlepší animovaný film všetkých čias a milujú ho ľudia všetkých generácií. Dokázal totiž veľkú vec. Napriek tomu, že bol primárne určený pre detské publikum, jeho zápletka nebola banálna. Tvorcovia nepodcenili deti, nezľakli sa ťažkých tém, o čom svedčí aj to, že ich najväčším inšpiračným zdrojom bol Hamlet od slávneho Williama Shakespeara. Aj vďaka tomu, vznikol v roku 1994 film, ktorý prekročil hranice svojho žánru. Dúfajme, že sa to podarí aj jeho nástupcovi.Premiéra sa nezadržateľne blíži

18. júla 2019 vtrhne nový Leví kráľ aj do našich kín. Predpokladá sa, že ho čaká obrovský komerčný úspech. Reklamná kampaň sa už rozbehla naplno, a tak autori zverejnili aj krátke video, v ktorom si môžeme vypočuť samotnú Beyoncé. Pieseň „Can you Feel the Love Tonight?“ vo videu podkresľuje dojímavý rozhovor Simbu s jeho otcom Mufasom. Aj v novej verzii bude táto pieseň duetom. Ako uviedol portál LADbible, s Beyoncé si ho zaspieva Donald Glover v úlohe Simbu.

Okrem Glovera a Beyoncé sa vo filme objavia aj ďalšie herecké hviezdy. Rafikiho nahovorí John Kani, Mufasu James Earl Jones, mladého Simbu JD McCrary, Pumbuu Seth Rogen a Timona Biily Eichner. Väčšina hercov, ktorí sa vo filme „objavia“, má afroamerický pôvod.

Zdroj: ladbible.com 

You don't have permission to register