Search
Close this search box.

Lady Gaga a Bradley Cooper žiaria v emotívnej romantickej dráme. Dlhoočakávaný film je ašpirantom na Oskara

Romantická dráma s názvom Zrodila sa hviezda (A Star Is Born) zažila v našich kinách svoju premiéru 4. októbra 2018. To, že sa tak stalo, nemohli jednoducho najmä tí, čo sympatizujú so sociálnymi sieťami, prehliadnuť. Zmienka o filme sa totiž objavovala (a aj objavuje) naozaj takmer všade.

Tento enormný záujem je však asi pochopiteľný. Obľúbený Bradley Cooper a jeho režisérsky debut na jednej strane, talentovaná Lady Gaga a jej debutová hlavná filmová rola na strane druhej. Jeden sa kvôli filmu venoval spevu, druhá sa predstavila tak, ako ju príliš nepoznáte – bez make-upu. A hoci vzniku filmu predchádzalo viacero nepríjemných záležitostí, okrem iného aj jeho prekladanie, napokon sa fanúšikovia dočkali.

zdroj: YouTube

Čo vás čaká? 

Jackson Maine (Bradley Cooper), ako svetovo úspešný country spevák, natrafí úplnou náhodou na barovú speváčku Ally (Lady Gaga). Okamžite v nej objaví obrovský talent, ktorý vyhodnotí ako nevyužitý. Okrem toho, že jej pomôže preraziť v hudbe, vzniká medzi nimi milostný vzťah. Cesta na výslnie však nie je ani zďaleka jednoduchá. Keď sa Ally podarí zatieniť aj jeho slávnu kariéru, Jacka začnú prenasledovať vlastní vnútorní démoni.

Možno si po tomto stručnom popise poviete, že je to klišé. Ak by ste však očakávali v tomto prípade nejakú sladkú romantiku, môžete na to v tejto sekunde aj hneď zabudnúť. Dráma, emócie, rozvrátené (rodinné) vzťahy, a mnoho ďalšieho. To je len výňatok toho, čo na vás čaká, pokiaľ sa rozhodnete film zhliadnuť.Odporúčame

Ak by ste váhali, či sa oplatí tento film skutočne vidieť, my volíme jednohlasné „áno“. Dojímavý, no možno až kruto realistický príbeh, doplnený úžasným hlasom Lady Gaga (ani Bradley Cooper sa však ako spevák nenechal zahanbiť), vám v istých momentoch navodí skutočné zimomriavky. A hlavne, bude vo vás rezonovať ešte dosť dlho po zhliadnutí. A práve vtedy si človek môže povedať, že film sa skutočne vydaril, no nie?

 

Ak by ste však ešte stále trošku váhali, pozrite si nasledovný trailer: 

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
RECEPT: Rýchly a jednoduchý banánový chlebík
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
Poloplný alebo poloprázdny? To, aký pohár vidíte, o vás prezradí nielen to, či ste optimista

Odporúčame: