Search
Close this search box.

VIDEO: Jennifer Aniston šokovala svojich fanúšikov. Prekvapila ich priamo v kaviarni zo seriálu Priatelia

Americká herečka zahviezdila v zábavnom, a zároveň nostalgickom videu.


Jennifer Aniston, ktorú má väčšina z nás zafixovanú ako Rachel Green zo sitkomu Priatelia, ušila na svojich fanúšikov búdu. Navštívila štúdiá filmovej spoločnosti Warner Bros., konkrétne kaviareň Central Perk, patriacu medzi ikonické miesta, na ktorých sa odohrával seriál Priatelia. Ten sa už síce skončil pred viac než 15 rokmi, avšak štúdio, v ktorom sa sitkom natáčal, ešte stále stojí.

Každoročne tieto miesta navštevujú tisícky turistov, ktorí sa v legendárnej kaviarni fotia a spomínajú na svoj obľúbený seriál. A práve títo dostali špeciálny bonus, ktorý určite nečakali. Nielenže si mohli posedieť na známom oranžovom gauči, ale naviac stretli aj skutočnú Rachel Green, ktorá v Central Perku dlhé roky robila čašníčku.

Zábavné reakcie fanúšikov

Ako informuje portál DailyMail, Jennifer Aniston (50) sa objavila ako hosť v televíznej show moderátorky Ellen DeGeneres. Tento program sa zhodou okolností natáča práve v štúdiách, kde dodnes stojí kulisa seriálovej kaviarne Central Perk. Ak chcete štúdiá navštíviť aj vy, zadajte si do GPS mesto Burbank v Kalifornii.

Jennifer spojila príjemné so zábavným a pred samotným nakrúcaním sa rozhodla natočiť aj krátky skeč. Ukryla sa za známy oranžový gauč v Central Perku a počkala si na turistov. Keď sa usadili, vyskočila spoza neho a vystrašila ich. 

Asi najzábavnejšie sú momenty, kedy sa fotograf pýta návštevníkov, ktorá je ich obľúbená postava zo seriálu Priatelia. Žiadny z nich nepovie meno Rachel, čo ju (navonok) nahnevá. Napriek tomu fanúšikom ochotne naleje imaginárnu kávu, presne tak, ako to dlhé roky robila aj samotná postava v seriáli.

 

Pozrite si nadšené reakcie fanúšikov, ktorí sa nečakane stretli so svojou milovanou postavou.

Zdroj: DailyMail

Zdroj titulnej fotografie: YouTube

Pozri aj:

Najčítanejšie

Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
Chcete sa cítiť doma ako na pláži? Firma vyrába unikátny produkt, ktorý vám ju prinesie do záhrady
RECEPT: Rýchly a jednoduchý banánový chlebík

Odporúčame: